Вікторія Михайльо – в рейтингу ТОП-50 українських топ-менеджерів

Новини 25 листопада 2019 - 14:00

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо увійшла в Топ-10 найбільш публічних та ефективних українських топ-менеджерів за результатами рейтингу «50 капітанів бізнесу» журналу «Кореспондент».

Видання «Кореспондент» підготувало черговий щорічний рейтинг ТОП-50 українських топ-менеджерів – керівників корпорацій, холдингів, банків, страхових компаній, у якому визначив найбільш авторитетних і ефективних лідерів. Основою рейтингу стала оцінка 74 топ-менеджерів з лонг-ліста видання за двома показниками: експертна оцінка громадської репутації та експертна оцінка особистого вкладу керівника в результати компанії. За підсумковим рейтинговим показником Вікторія Михайльо зайняла 10-те місце серед 50-ти ефективних і публічних топ-менеджерів України.

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо по праву є одним із знакових топ-менеджерів фінансового ринку України, отримуючи визнання в різних рейтингах українських ЗМІ.

Нагадаємо, що в рейтингу «Кореспондента» за 2018 рік вона зайняла 21-ше місце. Також в цьому році Вікторія Михайльо стала однією з 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».

Вікторія Михайльо має багаторічний досвід роботи в банківській сфері і в Альфа-Банку Україна зокрема. В останні три роки пані Михайльо була лідером складного процесу інтеграції та злиття Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку, який успішно завершився 15 жовтня 2019 року.