Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Висока надійність депозитних пропозицій Альфа-Банку Україна підтверджена рейтингом UCRA

Новини 25 листопада 2015 - 11:48

«Українське кредитно-рейтингове агентство» представило оновлені дані за рейтингом надійності депозитів 32 банків на підставі звітності за 9 місяців 2015 року. Так, депозити Альфа-Банку увійшли до ТОП-10, посівши 8-е місце, і отримали рейтинг «В», що означає їх високу надійність і незначну чутливість до несприятливих зовнішніх факторів. Рейтинг «В» (висока надійність) мають всього 9 фінансових установ України.


За 9 місяців 2015 приріст депозитів фізичних осіб в Альфа-Банку Україна становив 23,3 млн дол. США в еквіваленті.


"Альфа-Банк є одним із лідерів ринку депозитних пропозицій за співвідношенням «процентна ставка - надійність». Ми постійно проводимо дослідження ринку, і тому наші депозитні пропозиції - це оптимальна комбінація надійності, прибутковості та гнучкості в управлінні коштами, - прокоментував підсумки рейтингу Олексій Пузняк, Віце-президент Альфа-Банку Україна. - До того ж, банк завжди виконував і продовжує виконувати зобов'язання перед своїми клієнтами, навіть у найбільш кризові часи, тому рівень довіри до нашого банку дуже високий».


Варто відзначити, що рейтинг UCRA ґрунтується на аналізі фінансової стійкості банку та можливості залучення фінансової допомоги з боку акціонерів. У процесі розрахунку рейтингу враховуються: ринкова частка, капіталізація, ліквідність, якість активів та пасивів, ефективність діяльності банку, а також дотримання термінів видачі депозитів. Водночас, методологія розрахунку індексу FUDI базується на двох основних показниках: показнику прибутковості, який оновлюється 2 рази на місяць, і показнику надійності, що обновляється щоквартально або частіше у разі наявності підстав для позачергового перегляду.


Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат