Визначено другого переможця акції «Альфа-Драйв»

Новини 02 вересня 2019 - 17:00

Другим переможцем розіграшу щотижневого грошового призу в 25 000 гривень став Артем Лозовий з міста Харкова, який є клієнтом банку з 2017 року. Артем володіє інтернет-магазином з продажу велосипедних запчастин, тож виграш планує витратити на розвиток свого бізнесу.

 

Вручення сертифікату на 25 000 гривень відбулося 29 серпня у відділенні Альфа-Банку Україна у Харкові, по вул. Полтавський шлях, 146.

Нагадаємо, що Альфа-Банк Україна проводить унікальну акцію «Альфа-Драйв» на підтримку малого бізнесу в Україні. У цій акції кожний ФОП може виграти 25 000 гривень на розвиток свого бізнесу. І, найголовніше, наприкінці на учасників акції чекає грандіозний мега-приз – автомобіль бізнес-класу!

Умови участі дуже прості: підприємець – фізична особа, який зареєструється в онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!» та здійснить через нього принаймні 5 транзакцій, а також 5 POS-транзакцій бізнес-карткою, незалежно від суми, отримує 1 квиток, що бере участь у розіграші. Щотижня банк визначатиме одного переможця грошової винагороди в 25 000 гривень серед усіх клієнтів, які мають щонайменше 1 квиток.

Найголовніший приз – автомобіль – розігруватиметься серед клієнтів, які мають 3 і більше квитків.

Акція «Альфа-Драйв» та розіграші грошових винагород триватимуть з 1 серпня по 30 листопада 2019 року.