Власники кредиток Альфа-Банку Україна купили товарів за моментальною розстрочкою на 100 млн грн

Новини 17 березня 2017 - 12:52

Власники кредиток Альфа-Банку Україна скористалися програмою моментальної розстрочки на картку і за півроку придбали товарів і послуг на суму 100 млн грн.

Кожен 8 клієнт, який отримав sms від банку з пропозицією про моментальну розстрочку по картці, скористався послугою.

Альфа-Банк Україна — єдиний в Україні пропонує також розстрочку на покупки за кордоном і на закордонних сайтах. При цьому банк не стягує комісію за конвертацію валюти.

«Альфа-Банк Україна пропонує моментальну розстрочку за кредитною карткою, яка дає змогу купувати бажані товари вже сьогодні, а оплачувати їх поступово. Клієнти оцінили всі переваги покупки в розстрочку за кредитними картками Альфа-Банку, а підтверджується це зростаючою тенденцією попиту. Здебільшого в розстрочку купують меблі, будматеріали, одяг, техніку. Зауважу, що сервісом користуються не тільки для покупки товарів, а й для оплати послуг: готелів, авіаквитків, — коментує Олексій Пузняк, Віце-президент, в. о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. —  З наближенням сезону відпусток, ми прогнозуємо зростання активності оплат з використанням моментальної розстрочки в сфері відпочинку і туризму. Раді тому, що наші продукти приносять користь і вигоду клієнтам».

Раніше, в «чорну п'ятницю» Альфа-Банк Україна встановив абсолютний рекорд із надання миттєвих розстрочок за кредитними картками. За один бізнес-день клієнти Альфа-Банку оформили 287 розстрочок на суму 1,5 млн грн.

Миттєва розстрочка на покупки від Альфа-Банку — максимально простий в оформленні і вигідний інструмент, який дає змогу придбати товар вже зараз, а розраховуватися за нього частинами протягом 3 місяців або більше, заплативши всього 0,01% річних комісії.

Нагадаємо, розраховуючись кредитною карткою Альфа-Банку, клієнт автоматично отримує sms-повідомлення з пропозицією перевести покупку в режим розстрочки. Для того, щоб підтвердити дію, досить відправити у відповідь sms на номер 3530 (при купівлі на території України) або на номер 0931770044 (при купівлі з кордоном).