A-CLUB

З картками Visa від Альфа-Банку Україна літо починається взимку

Новини 27 Грудня 2016 - 15:00

Під час поїздки за кордон до 15 січня 2017 року розраховуйтесь карткою Visa від Альфа-Банку Україна, реєструйте чеки на сайті Visa і отримайте шанс виграти один із трьох сертифікатів на літню подорож.

В акції беруть участь оплати за товари або послуги через POS-термінал на суму від еквівалента 500 грн, проведені за межами території України.

Обов'язково збережіть чеки до моменту розіграшу. Переможця визначать за допомогою сервісу random.org шляхом випадкового відбору серед усіх зареєстрованих чеків учасників. Отже, більше чеків - більше шансів на перемогу!

«У нас є низка продуктових пропозицій, які сприяють організації комфортних поїздок, і дають змогу українцям подорожувати більше і з розумом. Спільно з нашим партнером компанією Visa ми додаємо ще одну приємну можливість - виграти сертифікат на літню подорож, розплачуючись картами Visa від Альфа-Банку, - зазначає Олексій Пузняк, віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банку Україна. - А для подорожей з максимальним комфортом можна оформити пакети "Ultra" або "Platinum Black", які випускаються на базі преміальної картки Visa Platinum. Тим більше, що наші пакетні пропозиції дають змогу безкоштовно знімати кошти в будь-якому банкоматі світу в рамках ліміту по картці! Альфа-Банк і Visa впевнені: подорожі та нові враження від них - це найкращий подарунок собі і близьким!»

Подробиці і правила акції на visa.com.ua.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат