За 2 роки учасники Cash'U CLUB накешбечили 315 млн гривень! Програма винагород Альфа-Банку святкує День народження!

Новини 10 липня 2020 - 12:00

11 липня програмі винагород Альфа-Банку Україна Cash'U CLUB виповнюється 2 роки. У свято заведено підбивати підсумки, ось і ми не втримались.

Отже, за 2 роки:

  • 315 млн грн бонусного кешбеку було нараховано учасникам Cash'U CLUB.
  • 1,2 млн клієнтів банку хоча б раз заробили свій кешбек на покупках з карткою Альфа-Банку.
  • У програмі з'явилися подарунки, які можна виграти за допомогою бонусів Cash'U. І більше 70 тис. клієнтів взяли участь в розіграшах.
  • Ми провели 79 розіграшів і вручили понад 1700 подарунків, серед яких круті гаджети (смартфони, планшети, ігрові консолі, квадрокоптери тощо.), туристичні сертифікати на суму до 70 000 грн, побутова техніка, додатковий кешбек тощо.
  • Запустили акційні пропозиції з партнерами, вибираючи тільки топові магазини, сервіси та торгові марки. Разом з Cash'U CLUB клієнти заробили не одну сотню додаткового кешбеку, оплачуючи покупки в мережах ALLO і «Ельдорадо», на онлайн-сервісах Divan.TV, MEGOGO, сервісі туристичних путівок Farvater або ж доставки RAKETA, в онлайн-аптеці Liki24, на АЗК Glusco, Yakaboo, в ЦУМ, Bookling, KARABAS й інших партнерських майданчиках.

І це тільки частина досягнень, які відзначають не тільки клієнти, але й експерти. Провідні фінансові сайти країни – «Мінфін» і Finance.ua – вручили Cash'U CLUB престижну нагороду FinAwards 2020 за перемогу в номінації «Краща програма лояльності».

Cash'U CLUB постійно розвивається і росте. 1 травня 2020 року програма перейшла на новий рівень. Учасники отримали нові статуси та більш цікаві категорії підвищеного кешбеку. Незмінним залишився тільки розмір кешбеку – до 20%!

Сьогодні Cash'U CLUB єдина в Україні програма, з якою можна заробляти кешбек до 20% в 7 категоріях щомісяця і повертати на свій рахунок до 5000 грн.

А стати її учасником просто. Власники карток Альфа-Банку потрапляють в клуб автоматично. І все, що необхідно для накопичення й управління кешбеком, – це встановити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine.