Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

За 3-й квартал 2015 року Альфа-Банк Україна заробив понад 760 млн грн операційного доходу

Новини 21 жовтня 2015 - 13:23

Альфа-Банк Україна повідомив про фінансові результати своєї діяльності у 3-му кварталі 2015 року за Національними Стандартами Бухгалтерського Обліку (НСБО).


На кінець 3 кварталу 2015 року порівняно з початком року активи Альфа-Банку Україна виросли на 16% або 5,9 млрд грн,  і склали 41,9 млрд грн, у тому числі відбулося збільшення кредитного портфеля з урахуванням резервів (+ 6,9% або на 1,7 млрд грн), що склав 27,0 млрд грн.  Кошти в в інших банках теж збільшилися (+106,1% або на 1,1 млрд грн), до рівня 2,2 млрд грн. При цьому кредити юридичних осіб зросли на 3,0 млрд грн або 14,6%, склавши 23,3 млрд грн, а фізичних осіб скоротилися на 1,2 млрд грн або 25,3%, склавши 3,6 млрд грн.


Зобов'язання банку з початку року збільшилися на 20,4% та склали 39,9 млрд грн. При цьому, кошти фізичних осіб зросли на 7,8% і склали 11,3 млрд грн, а кошти юридичних осіб збільшилися на 56,0%, склавши 11,8 млрд грн. Значне зростання активів і пасивів банку відбулось в основному за рахунок підвищення курсу долара США до гривні.
За результатами 3-го кварталу 2015 року процентні доходи зросли на 21% у порівнянні з 3-м кварталом 2014 року, що було обумовлено перш за все збільшенням кредитного портфеля банку. У 3-му кварталі  2015 року, як процентні, так і комісійні доходи Банку залишилися на рівні, спів ставному з показниками за 2-й квартал 2015 року. При цьому, як процентні, так і комісійні доходи банку залишилися на рівні, який є спів ставним з попереднім кварталом.  Операційний дохід банку в третьому кварталі 2015 року склав 765 млн грн.


«Альфа-Банк Україна продовжує будувати стійку модель бізнесу, яка дозволить банку якісно розвиватися надалі, як органічно, так і за рахунок придбання банків та портфелів. Ми є операційно ефективними, а також формуємо достатньо резервів для покриття нашого кредитного портфелю. Довіра до нас з боку клієнтів виявляється у значному прирості депозитів у порівняні з іншими банками. Ми продовжуємо ефективну співпрацю з Фондом гарантування вкладів фізосіб зі здійснення виплат вкладникам проблемних банків та зміцнюємо відносини з іншими нашими партнерами та фінансовими інститутами, виконуючи усі наші зобов’язання, оскільки відповідальність у бізнесі в усі часи є для нас головним пріоритетом», - зауважив Рушан Хвесюк, головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.


Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.

ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ ВИ МОЖЕТЕ ЗАВАНТАЖИТИ НА САЙТІ:
https://alfabank.ua/investor-relations

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат