A-CLUB

Закривати карткові рахунки відтепер можна в інтернет-банку My Alfa-Bank

Новини 19 Червня 2017 - 12:36

Клієнти Альфа-Банку Україна відтепер можуть закривати свої карткові рахунки в інтернет-банку My Alfa-Bank, тоді як раніше для цього потрібно було відвідувати відділення банку. Така опція доступна як для гривневих, так і валютних рахунків, залишки на яких дорівнюють нулю.

Щоб закрити картковий рахунок онлайн, в особистому кабінеті My Alfa-Bank обираємо меню «Сервіси» та натискаємо на іконку «Закриття картки». Система автоматично відображає карткові рахунки, які готові до закриття (баланс на яких 0,00 UAH/USD/EUR, в тому числі на накопичувальному рахунку «Дохідний сейф»), достатньо лише обрати потрібний.

Альтернативний спосіб закриття карткового рахунку в My Alfa-Bank: обираємо потрібну картку та натискаємо на іконку «Закриття картки» в меню «Сервіси».

Після підтвердження заявки на закриття рахунку в системі він блокується банком і закривається протягом 45 днів. Пластикові картку можна утилізувати самостійно, розрізавши кілька разів по лінії магнітної стрічки, або віднести у відділення, аби це зробив менеджер.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат