A-CLUB

Здійснюйте свої мрії з Альфа-Банком Україна!

Новини 18 липня 2017 - 09:26

Спеціально до сезону відпусток Альфа-Банк Україна разом з Укрсоцбанком підготували своїм клієнтам приємний сюрприз: тільки з 19 по 21 липня 2017 року отримайте кредит готівкою на будь-які цілі зі знижкою до 22%.

Оформити кредит готівкою на суму до 300 000 грн на термін до 48 місяців можна у будь-якому відділенні чи мінівідділенні Альфа-Банку та Укрсоцбанку. При цьому позику до 50 000 грн клієнт зможе отримати без довідки про доходи, надавши менеджеру тільки паспорт та ІПН, а рішення по кредиту приймається протягом 30 хв. Відсоткова ставка по кредиту – від 13,99% річних.

«Літо – це пора відпусток та яскравих вражень. А ще нагода втілити в життя плани, які відкладалися у більш насичений бізнес-сезон. Ми ж як хороший фінансовий партнер завжди раді допомогти своїм клієнтам у цьому, тому спеціально до сезону літніх відпусток пропонуємо споживчі кредити з дуже хорошим дисконтом – до 22% річних. Наш банк завжди дуже відповідально ставився до кредитування клієнтів, тому кожному з них ми готові запропонувати персональні умови, які будуть комфортними для клієнта та дозволять реалізувати все задумане», ­– зауважив в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку Олексій Пузняк.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат