Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Мобільні додатки

Журнал «Фокус» назвав Альфа-Банк Україна кращим роботодавцем року

Новини 05 грудня 2017 - 11:19

Альфа-Банк Україна увійшов у рейтинг «Кращий роботодавець року» серед фінансових установ за підсумками опитування популярного видання «Фокус». 

Для проведення опитування організатори склали перелік найбільших українських компаній з різних галузей, які є лідерами та визнаними брендами у всіх ключових секторах економіки.  

Двоетапне голосування визначило, хто з лідерів різних галузей є бажаним роботодавцем для більшості респондентів. Загалом, в опитуванні взяли участь близько 5 тисяч українців.

Альфа-Банк Україна, посідаючи лідерську позицію в рейтингу видання «Фокус», у черговий раз довів статус одного з кращих роботодавців України. Люди є основною цінністю компанії, тому банк прагне надавати співробітникам не лише конкуренті умови праці, але й можливості для навчання, кар’єрного росту та розвитку.

Як відзначив «Фокус», банк готовий розглядати кандидатів без досвіду роботи для початкових позицій. Новим співробітникам обіцяють навчання, гнучкий графік з можливістю поєднувати роботу та навчання, швидкий кар’єрний ріст.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат