Гастролі Державного академічного ансамблю народного танцю під керівництвом Ігоря Моїсєєва

20 грудня 2005 року в Національній опері України напередодні 100-річчя Ігоря Моїсєєва відбувся концерт Російського Державного академічного ансамблю народного танцю під керівництвом Ігоря Моїсєєва. Організатором концерту виступив Альфа-Банк Україна.

Народний артист СРСР, Герой соціалістичної праці, неодноразовий лауреат Ленінської і Державної премій СРСР і Російської Федерації, Перший лауреат премії уряду Москви «Легенда століття», кавалер більш ніж 30 російських і зарубіжних нагород Ігор Моїсєєв —унікальна особистість у світовій хореографічній культурі ХХ і ХХІ століть . Це єдиний у світі хореограф, який у 100 років продовжував активну творчу діяльність і успішно керував молодою і мобільною трупою Державного академічного ансамблю народного танцю, визнаною світовою балетною критикою і фахівцями недосяжного за рівнем і різноманітністю хореографічного репертуару та професійного рівня майстерності артистів. Ігор Олександрович Моїсєєв був засновником, незмінним художнім керівником ансамблю і постановником усіх танців упродовж 70 років.

Українські глядачі отримали можливість уперше побачити одну з улюблених постановок Моїсєєва — балет «Ніч на Лисій горі» за мотивами творів М. В. Гоголя, на музику М. П. Мусоргського — і програму «Танці народів світу». Концерт ансамблю в рідному місті його засновника відбувся після майже 30-річної перерви.

У репертуарі цього творчого колективу завжди був широко представлений танцювальний український фольклор, що сприяло популяризації української культури в усьому світі. Гопак, гуцульський танець аркан, вистава «Веснянки» стали окрасою концертних програм ансамблю.

Ігор Моїсєєв створив унікальний, такий, що не має аналогів у світовій практиці метод сценічної обробки фольклору, став автором нового жанру сценічного мистецтва — народно-сценічної хореографії. Мойсеївська школа танцю визнана в усьому світі і сьогодні є основою для виховання молодого покоління хореографів і танцюристів у багатьох країнах.

Танці народів світу, серед яких російський танець «Літо», калмицький танець, аджарський «Хорумі», молдавські «Хору», «Чіокирлія» і «Жок», танець латиноамериканських пастухів «Гаучо» і грецька сюїта «Сіртакі» викликали захват українських глядачів . А кульмінацією концерту став балет «Ніч на Лисій горі». Виступаючи перед завороженим залом, Директор ансамблю, Заслужена артистка Росії Олена Щербакова передала вітальні слова Ігоря Олександровича Моїсєєва рідному місту і подякувала Альфа-Банку Україна за надану колективу можливість приїхати в Україну після настільки тривалої перерви.

«Однаковою мірою вражають творче довголіття Ігоря Моїсєєва і бездоганна форма, майстерність і блиск його танцювального колективу, — зазначив Євген Березовський, Директор з корпоративного бізнесу ЗАТ «Альфа-Банк». — Нам приємно бути причетними до організації такої яскравої та довгоочікуваної українськими глядачами події».

А в травні 2006 року Указом Президента України Ігор Моїсєєв був нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого за значний особистий внесок у розвиток культурних зв’язків між Україною і Російською Федерацією та багаторічну подвижницьку мистецьку діяльність. Ініціатором нагородження виступив Альфа-Банк Україна. Вручення високої державної нагороди дружині Ігоря Олександровича відбулося в концертному залі ім. П. І. Чайковського в Москві під час концерту ансамблю.


Гастролі Юрія Башмета і камерного ансамблю «Солісти Москви» в Києві

20 вересня 2004 року в Києві в Національній опері України за підтримки Альфа-Банку Україна і «Торгового дому ТНК-Україна» відбувся концерт народного артиста СРСР, народного артиста Росії, лауреата Державних премій СРСР і Росії Юрія Башмета і камерного ансамблю «Солісти Москви». У концерті також узяла участь лауреат міжнародних конкурсів Ксенія Башмет.

У концерті прозвучали твори Д. Шостаковича, П. Чайковського, Н. Паганіні, Т. Такеміцу.

З України Юрія Башмета пов’язують особливі теплі стосунки: у Львові пройшли його дитинство та юність. Багаторічна плідна творча діяльність музиканта і його вагомий внесок у розвиток культурних зв’язків між Україною і Російською Федерацією були високо оцінені — напередодні концерту Президент України під час особистої зустрічі вручив Юрію Башмету орден України «За заслуги» III ступеня. Президент України також відвідав концерт.

Юрія Башмета можна віднести до найяскравіших особистостей сучасного музичного світу, чий неповторний талант, сміливість і артистизм викликають захват численних шанувальників. Він один із небагатьох музикантів, які отримали всесвітнє визнання й авторитет завдяки віртуозній виконавській майстерності і блискучій диригентській діяльності.

«Допомагати організовувати концерти такому чудовому колективу на чолі з великим маестро, — безумовно, приємно і велика честь для нас», — зазначив на прес-конференції, що відбулася перед концертом, Член Ради директорів ВАТ «Альфа-Банк» (Росія) Олександр Гафін.

«Продовжуючи в Україні кращі традиції «Альфа-Груп» щодо спонсорства та благодійності, ми із захопленням прийняли рішення про участь у проведенні концерту Юрія Башмета і «Солістів Москви» в Києві», — підкреслив Голова Правління ЗАТ «Альфа-Банк» (Україна) Андрій Снєгірьов.

Вперше у світовій виконавській практиці Юрій Башмет дав сольні альтові концерти в таких залах, як «Карнегі-хол» (Нью-Йорк), «Концертгебау» (Амстердам), «Барбікан» (Лондон), Берлінська філармонія, «Ла Скала» (Мілан), Великий зал Консерваторії в Москві і Великий зал Ленінградської філармонії. Як соліст і диригент він виступав із кращими симфонічними оркестрами світу, співпрацював з такими видатними музикантами-виконавцями, як С. Ріхтер, М. Ростропович, І. Стерн, А-С. Муттер, Г. Кремер і багато інших. Сучасними композиторами спеціально для Юрія Башмета написані більше 50 альтових концертів та інших творів.

За словами Генерального директора ТОВ «Торговий Дім ТНК-Україна» Сергія Лизунова, «виступ такого неперевершеного музиканта сучасності, як Юрій Башмет завжди є значущою подією в культурному житті нашої країни. Тому «ТД ТНК-Україна» дуже радий виступити спонсором концерту Юрія Башмета й ансамблю «Солісти Москви».

Створений Юрієм Башметом камерний ансамбль «Солісти Москви» об’єднав найталановитіших молодих музикантів Росії, випускників та аспірантів Московської консерваторії. Сьогодні без цього колективу важко уявити повнокровне художнє життя не тільки Росії, але й багатьох країн і континентів. Ансамбль з успіхом виступав на сцені багатьох відомих і престижних концертних залів: «Карнегі-хол» у Нью-Йорку і Великий зал Московської консерваторії, «Концертгебау» в Амстердамі і «Санторі-хол» у Токіо, «Барбікан» у Лондоні і «Тіволі »в Копенгагені, у Берлінській філармонії та у Веллінгтоні (Нова Зеландія).


Концерт Кріса де Бурга в Києві

8 квітня 2003 року в Києві в Національному палаці «Україна» за підтримки Альфа-Банку Україна відбувся сольний концерт Кріса де Бурга, що проходить у рамках світового туру, приуроченого до випуску нового альбому «Timing Is Everything».

Артист належить до того нечисленного кола музикантів, цінність творчості яких не викликає сумніву в мільйонів шанувальників у всьому світі, він один з тих, до кого міжнародний успіх прийшов з першим синглом і не згасає протягом декількох десятиліть. В Україні прем’єра альбому також викликала інтерес у дуже широкої глядацької аудиторії.

Назва нового альбому «Timing Is Everything» відображає філософію життя Кріса де Бурга і проповідує основну ідею необхідності тонко відчувати й обирати потрібні моменти життя для своєчасного здійснення задуманого. Альбом включає 11 нових пісень, серед яких яскраві історії, потужні гімни та щирі балади, і привертає сучасним новим і динамічним звучанням. Усі пісні були написані з незвичайною легкістю і швидкістю, що позначилося як на вокальному виконанні, так і на настрої альбому в цілому.

У концерті крім нових пісень прозвучали найбільш відомі та улюблені пісні різних років, артист виступив у супроводі ансамблю солістів Національного симфонічного оркестру України, що додало концерту неповторної душевної атмосфери.

Підтримка мистецтва є одним із пріоритетних напрямків культурно-просвітницької діяльності Альфа-Банку Україна. Банк протягом усієї своєї історії брав участь у великих проектах, спрямованих на розвиток національної культури, збереження художніх, історичних цінностей і пам’яток, а також сприяв програмам, орієнтованим на допомогу талановитій молоді.


Прем’єра мюзиклу «Ах, мушкетери, мушкетери»

21 грудня 2003 року за фінансової підтримки Альфа-Банку Україна в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбулася прем’єра мюзиклу «Ах, мушкетери, мушкетери...». Спектакль поставлений за п’єсою Євгена Євтушенка, який на основі всіма улюблених романів Олександра Дюма створив оригінальну версію загальновідомих сюжетів, додавши до них тонке відчуття справжнього. Історія підступних інтриг часів Людовика XIV завдяки фантазії автора п’єси наблизилася до глядача, примусивши знову замислитися над вічними категоріями честі, гідності, любові. Режисер вистави — заслужений діяч мистецтв України Дмитро Чирипюк, музику написав Юрій Шевченко. Рішення спектаклю в жанрі мюзиклу робить його яскравим і видовищним. Глядачі гідно оцінили пластичні та вокальні номери нової постановки. Як зазначив Євген Євтушенко, який був присутній на прем’єрі, режисерові й акторам вдалося якнайповніше відобразити авторський задум та основні ідеї п’єси. Альфа-Банк Україна протягом своєї історії брав участь у великих проектах, спрямованих на розвиток національної культури, збереження художніх, історичних цінностей і пам’яток, а також сприяв програмам, орієнтованим на допомогу талановитій молоді. Першим проектом в Україні був приїзд до Києва балетної трупи Моріса Бежара в 1999 році, організований за підтримки компанії Альфа Капітал Україна. Потім в 2000 році з успіхом пройшли гастролі театральної постановки «Старосвітська любов» за участю Богдана Ступки та Лії Ахеджакової. Цей проект повністю фінансував Альфа-Банк Україна. За підтримки Банку в Національній філармонії України був організований концерт солістки Національної опери Ірини Семененко та лауреата міжнародних конкурсів піаніста Вадима Руденка, приурочений до 10-річчя незалежності України. Вітаючи відродження традиції проведення в Києві щорічних конкурсів флористів, Альфа-Банк Україна вручив грошові премії переможцям Міжнародного конкурсу флористів «Київська весна — 2002», які були перераховані на пластикові картки VISA. Банк бере активну участь у заходах Булгаковського фестивалю, в квітні 2003 року організував гастролі Кріса де Бурга в Києві. Альфа-Банк Україна пов’язують два роки успішної співпраці з Національним академічним театром російської драми ім. Лесі Українки: засновані стипендії акторам театру, надана фінансова допомога в організації гастролей в Донецьку (квітень 2003 року), Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Нікополі (листопад 2003 року), а також виділено кошти на постановку «Глузливе моє щастя» за листами А. П. Чехова.


Співпраця з Національним академічним театром російської драми ім. Лесі Українки

Співпраця Альфа-Банку Україна та Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки почалося в 2001 році, коли Банк заснував стипендії акторам театру.

У квітні 2003 року завдяки фінансовій підтримці Альфа-Банку Україна після 25-річної перерви з великим успіхом пройшли гастролі театру в Донецьку. На сцені Донецького академічного українського музично-драматичного театру були представлені улюблені глядачами вистави «№ 13 (Шалена ніч або Одруження Пігдена)» за п’єсою Р. Куні і «Справжній чоловік на початку тисячоліття...» (автор Т. Дорст за участю У. Елер). Подія привернула до себе значний інтерес любителів театрального мистецтва: квитки на всі чотири дні були продані за два тижні до початку гастролей.

А для співробітників Донецької філії ЗАТ «Альфа-Банк» яскравою подією стала також зустріч із провідними акторами театру, задіяними в гастрольних виставах, Наталією Долею, Віктором Сарайкіним, Кирилом Кашликовим, яких вони запросили в гості.

Також Банк надав фінансову допомогу в організації гастролей трупи в Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Нікополі, які відбулися в листопаді 2003 року після більш ніж 20-річної перерви. Глядачам випала нагода побачити кращі спектаклі Театру російської драми, серед яких «Пані міністр» за п’єсою Б. Нушича, «№ 13 (Шалена ніч або Одруження Пігдена)» за п’єсою Р. Куні, «Справжній чоловік на початку тисячоліття...» (автор Т . Дорст за участю У. Елер), «Милий брехун» за п’єсами Б. Шоу і Дж. Кілті, «Останній палко закоханий» за п’єсою Н. Саймона, «Пізанська вежа» за п’єсою Н. Птушкіної, «Що трапилося з байдужим красенем» за п’єсами Ж. Кокто «Байдужий красень» і Е. Олбі «Що трапилося в зоопарку».

У жовтні 2003 року за фінансової підтримки Альфа-Банку Україна в театрі відбулася прем’єра вистави «Глузливе моє щастя» за листами А. П. Чехова в рамках проведення року Російської Федерації на Україну та підготовки до році А. П. Чехова, оголошеному ЮНЕСКО в 2004 році.

Для роботи над виставою за п’єсою Леоніда Малюгіна були запрошені заслужений діяч мистецтв Росії, сценограф Давид Боровський, провідний артист Державного академічного Малого театру Росії, народний артист Росії В’ячеслав Єзепов і режисер, генеральний директор, художній керівник театру російської драми ім. Лесі Українки, народний артист України, заслужений діяч мистецтв Росії Михайло Резнікович. Цей спектакль двічі бачив підмостки Театру російської драми. Вперше це сталося в 1966 році. Поставлений тоді спектакль із незмінним успіхом ішов на сцені 18 років.

«Ми дуже раді співпраці з Альфа-Банком Україна, діяльність якого є наразі для нас підтвердженням яскравого меценатства в культурі в його добрих старих традиціях», — говорить генеральний директор, художній керівник Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки, народний артист України, заслужений діяч мистецтв Російської Федерації Михайло Резнікович.

великий комерційний український банк з міжнародним капіталом Альфа-Банк "/>
A-CLUB
Новини
Інформація для клієнтів
Інтеграція Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку
Ваша безпека
Акції

Калькулятор

Потрібні гроші
Гроші завжди під рукою
Хочу примножити
сума кредиту
100000 грн
на термін
3 міс
щомісячний платіж
36588 грн
 • Максимум
  Максимум Максимум

  0 грн випуск карти

 • Максимум Готівка
  Максимум Готівка Максимум Готівка

  0 грн за випуск карти

 • Альфа-Connect
  Альфа-Connect Альфа-Connect
 • Альфа Sky Pass World
  Альфа Sky Pass World Альфа Sky Pass World

  55 днів пільговий період — ставка 0,01% річних

 • Альфа Sky Pass Platinum
  Альфа Sky Pass Platinum Альфа Sky Pass Platinum

  55 днів пільговий період — ставка 0,01% річних

 • Максимум-Platinum
  Максимум-Platinum Максимум-Platinum
 • ЕКО-Максимум
  ЕКО-Максимум ЕКО-Максимум

  6%* від розрахунків перетворюються у ЕКО-бонуси.

 • Фокс Клуб
  Фокс Клуб Фокс Клуб

  55 днів пільговий період — ставка 0,01% річних; 

стартова сума
100000 грн
на термін
6 міс
15.00% річних
6066 грн
Ви отримаєте

Курс валют

на 23 Січня 2018
Відділення
Платіжні картки
купівля продаж
USD 28.75

0.00

28.95

0.00

EUR 35

0.00

35.6

0.00

RUB 0.49

0.000

0.52

0.000

купівля продаж
USD 28.75 28.95
EUR 35 35.6
Курси прямої конвертації
продаж
USD EUR 0.8241
EUR USD 1.2343
купівля продаж
USD 28.75 28.95
EUR 35.00 35.60
Курси прямої конвертації
продаж
USD EUR 0.8241
EUR USD 1.2343

Альфа досягнення

Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат