Cash'U CLUB A-CLUB

Вакансії

Вакансії

 

Розуміючи, що інвестиції в кваліфіковані кадри складають основу довгострокового успіху, ми формуємо команду професіоналів, безперервно піклуємося про підвищення їхньої кваліфікації, мотивації, соціальної захищеності та відданості корпоративним цінностям.

Альфа-Банк запрошує банківських фахівців для роботи в київських і регіональних офісах банку. Для участі в конкурсах на вакантні посади, ви можете надіслати ваше резюме:

  • по факсу: +38 044 490–46–01, 490–46–05

Направляючи резюме та / або будь-які подібні листи за адресами ПАТ "Альфа-Банк", зазначеним на цьому сайті я, добровільно надаю ПАТ «Альфа-Банк» своє письмове безумовне та безвідкличне згоду на обробку моїх персональних даних (які містяться в направленому у ПАТ « Альфа-Банк »резюме), що включає в себе вчинення будь-яких дій та / або сукупності дій, пов'язаних із збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптування, зміною, поновленням, використанням та поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням моїх персональних даних для мого працевлаштування.

Обсяг моїх Персональних даних, щодо яких здійснюється процес обробки моїх персональних даних та які можуть бути включені до бази персональних даних ПАТ «Альфа-Банк», визначається, як будь-яка інформація про мене, яка міститься в направленому в ПАТ «Альфа-Банк» резюме, стала відомою ПАТ «Альфа-Банк» при отриманні спрямованого мною резюме.

Надане мною згоду на обробку моїх персональних даних не вимагає здійснення ПАТ «Альфа-Банк» повідомлень про передачу моїх Персональних даних третім особам згідно з нормами ст.21 Закону України «Про захист персональних даних».

Я підтверджую, що мені зрозумілі мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мету обробки моїх персональних даних, у тому числі збору моїх Персональних даних. Я погоджуюся, що термін обробки моїх персональних даних - безстроковий.

 

Управління персоналом «Альфа-Банк»
факс: (044) 490-46-01
cv@alfabank.kiev.ua

 

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Оновлення Альфа-Банку через ...
Альфа чат