7377
Безкоштовно з мобильніх
Перша переможниця:
власниця кафе в Ужгороді
У понеділок, 19 серпня, першою серед учасників акції «Альфа-Драйв» сертифікат на 25 тисяч гривень одержала закарпатка Аранка Романова. «Не могла уявити, що таке можливо. Я дуже рада. Нічого ще не планувала, але, гадаю, що витрачу гроші на розвиток свого бізнесу», – розповідає підприємниця, яка нещодавно відновила в Ужгороді роботу свого маленького кафе. Звісно, пані Аранка також має надію виграти в грудні головний приз – преміальне авто.
Другий переможець:
інтернет-підприємець з Харкова
Наступним власником тижневого приза в 25 000 гривень у серпні став харків'янин Артем Лозовий. Господар інтернет-магазину запчастин до велосипедів є клієнтом Альфа-Банку з 2017 року. Він обрав банк за місцем розташування філії, але згодом оцінив зручність онлайн-сервісу Ок, Альфа! «Я ніколи нічого не вигравав, а після цього випадку повірив у свою долю. Тепер, мабуть, автомобіль пощастить виграти», — поділився планами пан Лозовий, маючи на увазі головний приз акції.
Третя переможниця:
знову Харків!
Після харків'янина Артема Лозового щотижневий приз «Альфа-Драйву» в 25 000 гривень дістався тепер Валентині Коваленко. Клієнткою Альфа-Банку харківська підприємиця стала тільки на початку року, але вже відчула переваги: для оформлення заявки менеджер приїхав додому, інтерфейс «Ок, Альфа!» зручний, платежі проходять швидко. Виграні гроші Валентина Костянтинівна збирається витратити на родинне свято, а потім трохи відпочити разом з чоловіком.
Четверта переможниця:
удача приїхала в Житомир
Ужгород – Харків – тепер Житомир: «Альфа-Драйв» мчить Україною. Наступною власницею щотижневого призу в 25 000 гривень стала житомирянка Наталія Рудик. Вона є активним користувачем бізнес-картки та онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!». «Перш за все через зручність. Майже щодня користуюся бізнес-карткою, розраховуюсь за покупки в торгових центрах, магазинах», — розповідає пані Наталя. Виграш вона планує вкласти у свій салон, адже 17 років працює в індустрії краси.
25 000 гривень — на розширення власного магазину
Цього разу 25 000 гривень і впевненість, що дива трапляються, Альфа-Банк подарував Тетяні Жабко з Бершаді Вінницької області. Нашою клієнткою пані Тетяна стала рік тому, тільки-но в місті відкрився філіал Альфа-Банку. Разом з сином Євгеном підприємниця розвиває крамницю, де є відділи дитячих іграшок і підлогового покриття. Тепер у цьому дуже сприяє онлайн-платформа для бізнесу «ОК, Альфа!». Каже: «Особливо зручно, що є мобільний додаток». Приз «Альфа-Драйву» пані Тетяна планує вкласти в сімейний бізнес: розширити асортимент або ж навіть відкрити новий відділ.
25 000 гривень — рекламісту
з Івано-Франківська
В Ужгороді, Харкові, Бершаді, Житомирі вже отримали тижневі призи акції «Альфа-Драйв» — 25 000 гривень. Шостим переможцем став Ігор Шевчук з Івано-Франківська. «Маємо по місту білборди, сітілайти та афішні тумби. Кілька років також взяли такий напрямок, як поліграфія, широкоформатний друк», — розповідає він про свій бізнес. Нашим клієнтом пан Шевчук став після об'єднання Альфа-Банку з Укрсоцбанком: «Бізнес-карткою я користуюся для розрахунку з клієнтами при купівлі матеріалів, а також для звичайних платежів в магазині як фізична особа». Тепер витратити на закупки Ігор Шевчук зможе на 25 000 гривень більше.
«Альфа-Драйв» об'єднує Україну
Від півдня до півночі, від східного до західного кордону — всюди в Україні є учасники і переможці «Альфа-Драйву». Після Ігоря Шевчука з Івано-Франківська тижневий приз у 25 000 гривень одержує тепер Дмитро Максимов з Краматорська.
«Я є клієнтом Альфа-Банку вже понад три роки і жодного разу не пожалкував. Ніколи не мав нагоди засумніватися в його стабільності та надійності», — розповідає переможець. Керуючи власним СТО, він використовує онлайн-платформу для підприємців «Ок, Альфа!»: «Мушу визнати, що це дуже зручно і швидко, жодних збоїв. Все, що стосується розрахунків з партнерами, роблю через інтернет-банкінг». Через специфіку свого бізнесу пан Дмитро має пристрасть до авто і сильно сподівається в грудні одержати головний приз «Альфа-Драйву» — преміальний позашляховик.
Харків — знову перемога!
У грудні буде розіграно головний приз «Альфа-Драйву» — преміальний позашляховик. Кожний тижневий приз наближає нас до мети. Восьмою власницею сертифікату на 25 000 гривень стала харків'янка Валентина Василівна. З 2002 року вона веде бізнес із надання приміщень в оренду. Тепер їй допомагає син.
Як це часто трапляється, Валентина Василівна обрала Альфа-Банк через схвальні відгуки знайомих та близькість відділення.
«Приємним бонусом виявилися нові умови для ведення бізнесу, які реалізуються за допомогою онлайн-банкінг «Ок, Альфа». Користуватися системою зручно і приємно, тож я буду продовжувати робити це надалі», — каже Валентина Василівна.
Кому ся веде, тому й когут несе
Так на Закарпатті кажуть про фарт. У щотижневих розіграшах «Альфа-Драйву» чи не найбільше щастить підприємницям з Ужгорода. Другою в цьому місті власницею сертифікату на 25 000 гривень стала Вікторія Гейделе, що має бізнес у галузі перевезень. Уже близько року Вікторія є клієнткою Альфа-Банку: часто платить бізнес-карткою на заправках в Україні та завдяки мобільному додатку користується інтернет-банкінгом у поїздках Європою. Є такий шанс, що після розіграшу головного призу «Альфа-Драйву» в грудні пані Гейделе їздитиме в Європу на новому преміальному авто. Або ні, й на ньому поїдеш ти!
Десятий, але перший
Він ще не виграв головний приз «Альфа-Драйв», але вже знає, автомобіль якого кольору замовить. Олександр Чорнолуцький має мрію, амбіції та досвід. Із своїх 49 років він у бізнесі вже близько 30-ти, а зараз постачає м'ясо до преміальних ресторанів. Олександр став десятим власником сертифікату «Альфа-Драйву» на 25 000 гривень та першим переможцем з Києва. «Просто, швидко і зручно. Запам'ятовуються контрагенти, реквізити. Виписку можна миттєво переслати. Все, що треба», — так підприємець відгукується про інтернет-банкінг «Ок, Альфа!». — «Бізнес-карткою можу постачальнику заплатити і в крамниці. Зручно, що вона пов'язана до розрахункового рахунку і не треба перекидати гроші, аби ними скористатися».
У грудні активний користувач сервісу та бізнес-карти має шанс виграти машину бізнес-класу.
Везучий Хмельницький
Альфа-Банк закликає вас з обережністю ставитися до фінансових порад. Та в кожному правилі мають бути винятки. Два роки тому знайомі порадили Руслану Якимцю відкрити рахунок в Альфа-Банку. Все правильно зробили.

Наприкінці жовтня хмельничанин став одинадцятим переможцем «Альфа-Драйву». Виграні 25 000 гривень він тепер може і хоче спрямувати на розвиток бізнесу, адже понад 20 років виготовляє меблі. «Це справа мого життя, яку я дуже люблю. Ми схожі з Альфа-Банком, адже найважливіше для мене — це індивідуальний підхід, якість, задоволені клієнти», — каже пан Руслан.
Перегони виграє Харків!
Що важить теорія імовірності проти харківського везіння? Вже вчетверте (!) від серпня щотижневий приз «Альфа-Драйву» вручаємо в найбільшому місті Сходу України. Цього разу 25 000 гривень дісталися чарівній Наталі, що консультує харків'ян з питань митного декларування.

«Я довірилася Альфа-Банку з моменту відкриття власного бізнесу і реєстрації юридичної особи. Жодного разу не пошкодувала: онлайн-система "ОК, Альфа!" зручна, лояльна, проста в користуванні. Тарифи зрозумілі, сам банк викликає довіру», — пояснила свою позицію молода бізнесвумен.
© 2019 АТ «Альфа-Банк» (Україна). Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р.
7377
безкоштовно з мобільних
Call Close
7377