7377
Безкоштовно з мобильніх
Мегаприз приїхав!
Це фініш. По ходу «Альфа-Драйву» ми вручили сертифікати на 25 000 гривень підприємцям з Житомира, Бершаді, Івано-Франківська, Києва, Хмельницького, Кривого Рогу, Кропивницького, Дніпра, Чернігова, двом з Ужгорода, двом з Краматорська і чотирьом з Харкова. Всі вони користуються інтернет-банкінгом «ОК, Альфа!» і бізнес-карткою Альфа-Банку.

А власником мегапризу «Альфа-Драйву» став киянин Олександр Клименко. Він має бізнес понад 20 років, і зараз основним видом його діяльності є навчання в автошколах. Олександр обслуговувався в Укрсоцбанку і залишився клієнтом Альфа-Банку після об'єднання. Каже, що оцінив зручність: розрахунковий рахунок в «ОК, Альфа!» прив'язаний до бізнес-карти, тому можна не тримати при собі готівку — будь-яку підприємницьку потребу можна оплатити переказом або через термінал. Це був непоганий рік, а його завершення — просто вау.
Об'єднання банків — на щастя
Не було б щастя, та злиття банків допомогло. 25 років обслуговувався в Укрсоцбанку Павло Лізогубов з Дніпра: «Спочатку навіть платіжки на машинці руками друкували». Після об'єднання він залишився і став клієнтом Альфа-Банку. Тут раптом «Альфа-Драйв»! Про акцію та виграш 25 000 тисяч пан Павло дізнався лише тоді, коли за потреби приїхав у наше відділення.
Гроші підуть на бізнес — обслуговування тролейбусів. Звісно, тепер підприємець сподівається виграти преміальне авто, аби ніколи більше не користуватися громадським транспортом.
Останні шанси
П'ятнадцятий з сімнадцяти тижневих призів «Альфа-Драйву» виграла підприємниця з Краматорська. Тепер Анжела Кисельова вкладе 25 000 гривень у власну справу, пов'язану з обладнанням для басейнів.
«За 15 років в бізнесі я мала справу з багатьма банками. Все було не те, але рік тому чоловік переконав мене стати клієнткою Альфа-Банку, і я дуже задоволена своїм вибором. Постійно користуюся онлайн-банкінгом "ОК, Альфа!". Працює ідеально, дуже швидко, а головне, що з низькими тарифами», - розповідає пані Кисельова. Вже в грудні вона матиме шанс одержати головний приз «Альфа-Драйву» — преміальний автомобіль.
Чотирнадцята з сімнадцяти
Можна починати зворотній відлік. Вже у грудні ми розіграємо головний приз «Альфа-Драйву» – преміальне авто. Відповідно, лишається все менше шансів виграти щотижневий приз. Чотирнадцятою переможницею з 17-ти стала Галина Щетиніна. Підприємниця з Кропивницького допомагає своїм клієнтам облаштовувати дома якісною побутовою технікою. З фінансовими операціями їй допомагає Альфа-Банк.

«Жодного разу не пожалкувала про свій вибір: онлайн-система "ОК, Альфа!" зручна, лояльна, проста в користуванні», – пояснює пані Галина, і спасибі їй за високу оцінку.
Нагорода за вірність
Випадок сліпий, однак справедливість існує. Переможницею тринадцятого тижневого розіграшу «Альфа-Драйву» стала Марина Крижимінська.

Вже близько 10 років (!) підприємниця користується послугами відділення Альфа-Банку в Кривому Розі. Хай ці 25 000 гривень стануть їй нагородою за вірність.
Перегони виграє Харків!
Що важить теорія імовірності проти харківського везіння? Вже вчетверте (!) від серпня щотижневий приз «Альфа-Драйву» вручаємо в найбільшому місті Сходу України. Цього разу 25 000 гривень дісталися чарівній Наталі, що консультує харків'ян з питань митного декларування.

«Я довірилася Альфа-Банку з моменту відкриття власного бізнесу і реєстрації юридичної особи. Жодного разу не пошкодувала: онлайн-система "ОК, Альфа!" зручна, лояльна, проста в користуванні. Тарифи зрозумілі, сам банк викликає довіру», — пояснила свою позицію молода бізнесвумен.
Везучий Хмельницький
Альфа-Банк закликає вас з обережністю ставитися до фінансових порад. Та в кожному правилі мають бути винятки. Два роки тому знайомі порадили Руслану Якимцю відкрити рахунок в Альфа-Банку. Все правильно зробили.

Наприкінці жовтня хмельничанин став одинадцятим переможцем «Альфа-Драйву». Виграні 25 000 гривень він тепер може і хоче спрямувати на розвиток бізнесу, адже понад 20 років виготовляє меблі. «Це справа мого життя, яку я дуже люблю. Ми схожі з Альфа-Банком, адже найважливіше для мене — це індивідуальний підхід, якість, задоволені клієнти», — каже пан Руслан.
Десятий, але перший
Він ще не виграв головний приз «Альфа-Драйв», але вже знає, автомобіль якого кольору замовить. Олександр Чорнолуцький має мрію, амбіції та досвід. Із своїх 49 років він у бізнесі вже близько 30-ти, а зараз постачає м'ясо до преміальних ресторанів. Олександр став десятим власником сертифікату «Альфа-Драйву» на 25 000 гривень та першим переможцем з Києва. «Просто, швидко і зручно. Запам'ятовуються контрагенти, реквізити. Виписку можна миттєво переслати. Все, що треба», — так підприємець відгукується про інтернет-банкінг «Ок, Альфа!». — «Бізнес-карткою можу постачальнику заплатити і в крамниці. Зручно, що вона пов'язана до розрахункового рахунку і не треба перекидати гроші, аби ними скористатися».
У грудні активний користувач сервісу та бізнес-карти має шанс виграти машину бізнес-класу.
Кому ся веде, тому й когут несе
Так на Закарпатті кажуть про фарт. У щотижневих розіграшах «Альфа-Драйву» чи не найбільше щастить підприємницям з Ужгорода. Другою в цьому місті власницею сертифікату на 25 000 гривень стала Вікторія Гейделе, що має бізнес у галузі перевезень. Уже близько року Вікторія є клієнткою Альфа-Банку: часто платить бізнес-карткою на заправках в Україні та завдяки мобільному додатку користується інтернет-банкінгом у поїздках Європою. Є такий шанс, що після розіграшу головного призу «Альфа-Драйву» в грудні пані Гейделе їздитиме в Європу на новому преміальному авто. Або ні, й на ньому поїдеш ти!
Харків — знову перемога!
У грудні буде розіграно головний приз «Альфа-Драйву» — преміальний позашляховик. Кожний тижневий приз наближає нас до мети. Восьмою власницею сертифікату на 25 000 гривень стала харків'янка Валентина Василівна. З 2002 року вона веде бізнес із надання приміщень в оренду. Тепер їй допомагає син.
Як це часто трапляється, Валентина Василівна обрала Альфа-Банк через схвальні відгуки знайомих та близькість відділення.
«Приємним бонусом виявилися нові умови для ведення бізнесу, які реалізуються за допомогою онлайн-банкінг «Ок, Альфа». Користуватися системою зручно і приємно, тож я буду продовжувати робити це надалі», — каже Валентина Василівна.
«Альфа-Драйв» об'єднує Україну
Від півдня до півночі, від східного до західного кордону — всюди в Україні є учасники і переможці «Альфа-Драйву». Після Ігоря Шевчука з Івано-Франківська тижневий приз у 25 000 гривень одержує тепер Дмитро Максимов з Краматорська.
«Я є клієнтом Альфа-Банку вже понад три роки і жодного разу не пожалкував. Ніколи не мав нагоди засумніватися в його стабільності та надійності», — розповідає переможець. Керуючи власним СТО, він використовує онлайн-платформу для підприємців «Ок, Альфа!»: «Мушу визнати, що це дуже зручно і швидко, жодних збоїв. Все, що стосується розрахунків з партнерами, роблю через інтернет-банкінг». Через специфіку свого бізнесу пан Дмитро має пристрасть до авто і сильно сподівається в грудні одержати головний приз «Альфа-Драйву» — преміальний позашляховик.
25 000 гривень — рекламісту
з Івано-Франківська
В Ужгороді, Харкові, Бершаді, Житомирі вже отримали тижневі призи акції «Альфа-Драйв» — 25 000 гривень. Шостим переможцем став Ігор Шевчук з Івано-Франківська. «Маємо по місту білборди, сітілайти та афішні тумби. Кілька років також взяли такий напрямок, як поліграфія, широкоформатний друк», — розповідає він про свій бізнес. Нашим клієнтом пан Шевчук став після об'єднання Альфа-Банку з Укрсоцбанком: «Бізнес-карткою я користуюся для розрахунку з клієнтами при купівлі матеріалів, а також для звичайних платежів в магазині як фізична особа». Тепер витратити на закупки Ігор Шевчук зможе на 25 000 гривень більше.
25 000 гривень — на розширення власного магазину
Цього разу 25 000 гривень і впевненість, що дива трапляються, Альфа-Банк подарував Тетяні Жабко з Бершаді Вінницької області. Нашою клієнткою пані Тетяна стала рік тому, тільки-но в місті відкрився філіал Альфа-Банку. Разом з сином Євгеном підприємниця розвиває крамницю, де є відділи дитячих іграшок і підлогового покриття. Тепер у цьому дуже сприяє онлайн-платформа для бізнесу «ОК, Альфа!». Каже: «Особливо зручно, що є мобільний додаток». Приз «Альфа-Драйву» пані Тетяна планує вкласти в сімейний бізнес: розширити асортимент або ж навіть відкрити новий відділ.
Четверта переможниця:
удача приїхала в Житомир
Ужгород – Харків – тепер Житомир: «Альфа-Драйв» мчить Україною. Наступною власницею щотижневого призу в 25 000 гривень стала житомирянка Наталія Рудик. Вона є активним користувачем бізнес-картки та онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!». «Перш за все через зручність. Майже щодня користуюся бізнес-карткою, розраховуюсь за покупки в торгових центрах, магазинах», — розповідає пані Наталя. Виграш вона планує вкласти у свій салон, адже 17 років працює в індустрії краси.
Третя переможниця:
знову Харків!
Після харків'янина Артема Лозового щотижневий приз «Альфа-Драйву» в 25 000 гривень дістався тепер Валентині Коваленко. Клієнткою Альфа-Банку харківська підприємиця стала тільки на початку року, але вже відчула переваги: для оформлення заявки менеджер приїхав додому, інтерфейс «Ок, Альфа!» зручний, платежі проходять швидко. Виграні гроші Валентина Костянтинівна збирається витратити на родинне свято, а потім трохи відпочити разом з чоловіком.
Другий переможець:
інтернет-підприємець з Харкова
Наступним власником тижневого приза в 25 000 гривень у серпні став харків'янин Артем Лозовий. Господар інтернет-магазину запчастин до велосипедів є клієнтом Альфа-Банку з 2017 року. Він обрав банк за місцем розташування філії, але згодом оцінив зручність онлайн-сервісу Ок, Альфа! «Я ніколи нічого не вигравав, а після цього випадку повірив у свою долю. Тепер, мабуть, автомобіль пощастить виграти», — поділився планами пан Лозовий, маючи на увазі головний приз акції.
Перша переможниця:
власниця кафе в Ужгороді
У понеділок, 19 серпня, першою серед учасників акції «Альфа-Драйв» сертифікат на 25 тисяч гривень одержала закарпатка Аранка Романова. «Не могла уявити, що таке можливо. Я дуже рада. Нічого ще не планувала, але, гадаю, що витрачу гроші на розвиток свого бізнесу», – розповідає підприємниця, яка нещодавно відновила в Ужгороді роботу свого маленького кафе. Звісно, пані Аранка також має надію виграти в грудні головний приз – преміальне авто.
© 2019 АТ «Альфа-Банк» (Україна). Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р.
7377
безкоштовно з мобільних
Call Close
7377