7377
Безкоштовно з мобильніх
Перша переможниця:
власниця кафе в Ужгороді
У понеділок, 19 серпня, першою серед учасників акції «Альфа-Драйв» сертифікат на 25 тисяч гривень одержала закарпатка Аранка Романова. «Не могла уявити, що таке можливо. Я дуже рада. Нічого ще не планувала, але, гадаю, що витрачу гроші на розвиток свого бізнесу», – розповідає підприємниця, яка нещодавно відновила в Ужгороді роботу свого маленького кафе. Звісно, пані Аранка також має надію виграти в грудні головний приз – преміальне авто.
Другий переможець:
інтернет-підприємець з Харкова
Наступним власником тижневого приза в 25 000 гривень у серпні став харків'янин Артем Лозовий. Господар інтернет-магазину запчастин до велосипедів є клієнтом Альфа-Банку з 2017 року. Він обрав банк за місцем розташування філії, але згодом оцінив зручність онлайн-сервісу Ок, Альфа! «Я ніколи нічого не вигравав, а після цього випадку повірив у свою долю. Тепер, мабуть, автомобіль пощастить виграти», — поділився планами пан Лозовий, маючи на увазі головний приз акції.
Третя переможниця:
знову Харків!
Після харків'янина Артема Лозового щотижневий приз «Альфа-Драйву» в 25 000 гривень дістався тепер Валентині Коваленко. Клієнткою Альфа-Банку харківська підприємиця стала тільки на початку року, але вже відчула переваги: для оформлення заявки менеджер приїхав додому, інтерфейс «Ок, Альфа!» зручний, платежі проходять швидко. Виграні гроші Валентина Костянтинівна збирається витратити на родинне свято, а потім трохи відпочити разом з чоловіком.
Четверта переможниця:
удача приїхала в Житомир
Ужгород – Харків – тепер Житомир: «Альфа-Драйв» мчить Україною. Наступною власницею щотижневого призу в 25 000 гривень стала житомирянка Наталія Рудик. Вона є активним користувачем бізнес-картки та онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!». «Перш за все через зручність. Майже щодня користуюся бізнес-карткою, розраховуюсь за покупки в торгових центрах, магазинах», — розповідає пані Наталя. Виграш вона планує вкласти у свій салон, адже 17 років працює в індустрії краси.
© 2019 АТ «Альфа-Банк» (Україна). Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011 р.
7377
безкоштовно з мобільних
Call Close
7377