Кредит готівкою
на подарунки!

Відсотки знижено за кредитами від 200 000 грн

Кредит готівкою
за 59 хвилин!

Відсотки знижено за кредитами від 200 000 грн

Кредит готівкою
онлайн!

Відсотки знижено за кредитами від 200 000 грн

Кредит готівкою
з доставкою!

Відсотки знижено за кредитами від 200 000 грн

Очікуйте, ваша заявка
обробляється банком

Замовити кредит

Я погоджуюся з умовами оформлення онлайн-заявки
Ще одну хвилинку

Ще одну хвилинку

На Ваш мобільний телефон надіслано SMS з кодом підтвердження.

Дочекайтеся його і введіть в поле для продовження
Ще одну хвилинку

Ваша заявка отримана

Після її обробки з Вами зв’яжуться співробітники контактного центру
Ще одну хвилинку

Відмовлено!

Нажаль ми не можемо зараз надати вам кредит. Спробуйте ще раз через 45 днів

Відсотки знижено за кредитами від 200 000 грн

Закрыть попап

Документи

Публічна пропозиція АТ «Альфа-Банк» на укладання Договору про банківське обслуговування фізичних осіб

Інформація що до способів погащення кредиту

Публічний договір

З метою захисту охоронюваних законних прав і інтересів фізичних осіб – споживачів фінансових послуг, надаємо інформацію про основні умови кредитування на споживчі потреби (готівковий кредит, в тому числі і на карту):

1. Кредит надає АТ «АЛЬФА-БАНК», місцезнаходження якого: вул. Велика Васильківська, 100, м. Київ, 03150, Україна; номер контактного центру: 3344 (з мобільного),+38(044) 5903737, 044 494 01 01; адреса електронної пошти особи: ccd@alfabank.kiev.ua. Скарги приймаються у письмовому вигляді за адресою місцезнаходження АТ «АЛЬФА-БАНК».

АТ «АЛЬФА-БАНК» зареєстровано 24.03.1993 р., дата запису у державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 23.11.2004 р., номер запису: 1 074 120 0000 003231, включено до Державного реєстру банків 24 березня 1993 р. за номером 158.

АТ «АЛЬФА-БАНК» надає банківські послуги, в тому числі і з кредитування, на підставі банківської ліцензій №61 від 05 жовтня 2011 року.

Державне регулювання діяльності АТ «АЛЬФА-БАНК» здійснює Національний банк України (надалі «регулятор»). Контактна інформація регулятора:

Найменування: Національний банк України;

Місцезнаходження: вулиця Інститутська, 9, Київ, 01601;

Офіційна веб-сторінка у мережі Інтернет: https://bank.gov.ua;

Гаряча лінія: 0 800 505 240.

2. Вид фінансової послуги – кредит готівкою на споживчі потреби. Загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити Клієнт за користування такою послугою залежить від обраного ним кредитного продукту (програми), різновиди яких наведено на цьому сайті, а також від обраних суми та строку користування таким кредитом і як правило складається з:

- процентів за користування кредитом і комісійної винагороди банку за розрахунково-касове обслуговування , які сплачуються, як правило, щомісячно, одночасно з поверненням частини суми наданого кредиту;

- плати з страхування – послуга не обов’язкова (за бажанням споживача);

Приклад розрахунку за користування готівковим кредитом за програмою «Кредит готівкою»:

·         сума кредиту -  200 000 грн.

·         строк кредиту - 24 міс.

·         відсоткова ставка, річних – 35%

·         щомісячна комісія за РКО – 0,0%

·         щомісячний платіж – 11 704 грн.

·         орієнтовна загальна вартість кредиту за весь строк користування  - 280 887 грн.

·         реальна річна процентна ставка – 41,2%

 

 

3. У випадку укладення договору про надання кредиту:

- клієнт має право відмовитись від договору протягом 14 календарних днів з дати його укладання, згідно п. 2.22 Додатку № 5 до Договору про банківське обслуговування фізичних осіб в  АТ «Альфа-Банк» https://alfabank.ua/upload/pr5-kredit.pdf повернувши отриманий кредит у повному обсязі і сплативши проценти за весь строк користування ним, протягом 7 днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору;

- мінімальний строк дії договору не застосовується;

- клієнт має право достроково розірвати чи припинити договір шляхом дострокового повного погашення кредитної заборгованості. Будь-які неустойки, у випадку дострокового (повного чи часткового) повернення кредиту не нараховуються та не сплачуються;

- порядок внесення змін та доповнень до договору викладені в Розділі 8 Додатку № 5 до Договору про банківське обслуговування фізичних осіб в  АТ «Альфа-Банк» https://alfabank.ua/upload/pr5-kredit.pdf;

- у випадку укладення кредитного договору із застосування фіксованої за типом процентної ставки, зміна такої ставки здійснюється виключно за наявності письмової згоди банку та клієнта шляхом внесення відповідних змін до умов укладеного договору про надання кредиту;

4. Механізми захисту прав споживачів фінансових послуг:

У випадку наявності скарг, пропозицій або зауважень щодо порядку, умов та особливостей надання кредиту, клієнт має право звернутись до банку у будь-який з доступних способів (на вибір клієнта):

-          Шляхом направлення відповідного листа за реквізитами, що наведені вище; або

-          Шляхом звернення за телефоном № 044 494 01 01, 3344

У встановлені чинним законодавством строки, банком буде розглянуто звернення клієнті і направлена відповідь за результатами її розгляду.

У відповідності до законодавства України, у випадку отримання споживчого кредиту (у готівковій або безготівковій формі), гарантійні фонди чи компенсаційні схем, що застосовуються відповідно до законодавства, відсутні.