Овердрафт

Овердрафт

Фінансування короткострокових касових розривів

Овердрафт – короткостроковий кредит, при якому здійснюється оплата платіжних документів Клієнта з поточного рахунку понад фактичний залишок коштів на ньому в межах встановленого Банком ліміту. Ліміт овердрафту встановлюється для кожного Клієнта індивідуально залежно від обсягу надходжень на його поточний рахунок в Банку

Переваги:

простота отримання кредитних коштів і оперативне здійснення платежів, які забезпечують надійний і безперервний графік розрахунків і закриття касових розривівпогашення відсотків за користування овердрафтом відбувається автоматично за рахунок надходжень грошових коштів.
спрощений пакет документів, необхідних для отримання овердрафтувідсутність необхідності надання додаткового пакету документів при отриманні грошових коштів

Умови продукту:
Термін кредитування – до 12 місяців
Максимальна сума кредитування – до 30% від середнього місячного чистого кредитового обороту
Безперервне використання  - 30 днів
Валюта кредитування – гривня
Комісії згідно тарифів Банку
Максимальна процентна ставка не більше 28% для гривні.

Процентна ставка встановлюється уповноваженими органами банку та відображається в договорі. Зміна процентної ставки за діючими договорами здійснюється за домовленістю сторін шляхом укладення додаткової угоди до договору.

Порядок  та  умови надання:
Надання Кредиту здійснюється у відповідності з його цільовим призначенням, , шляхом переказу коштів  на поточний рахунок клієнта.
Кредит надається  за умови  надання клієнтом   відповідного пакету документів,  забезпечення виконання зобов’язань, підтвердження  достатнього фінансового стану  клієнта   можливості здійснення фінансування відповідно до чинного законодавства України, за умови     укладення    кредитного  договору.

Ліміт овердрафту, строк  користування,  забезпечення, розмір процентної ставки, мета,  умови та порядок  надання кредиту у  формі  овердрафт  тощо визначаються рішенням уповноваженого органу банку та фіксуються у договорі з клієнтом.

Перелік комісій по кредитних операціях

Для отримання детальної інформації про сервіс просимо звертатися до свого персонального менеджера

Калькулятор
обсяг бізнесу
результати бізнесу
Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат