Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям
Інтернет-еквайринг

Інтернет-еквайринг

Власний електронний платіжний сервіс

Прийом платежів в інтернеті (інтернет-еквайринг) — проведення та обробка операцій з використанням банківських карток Visa и MasterCard на сайті (в т. ч. мобільних версіях) та в мобільних додатках компанії.

Навіщо підключати послугу інтернет-еквайрингу?

залучення нових високодохідних клієнтів, що віддають перевагу сплачувати за товари та послуги через інтернет залучення нових високодохідних клієнтів, що віддають перевагу сплачувати за товари та послуги через інтернет
збільшення середнього чеку та підвищення лояльності поточних клієнтів зниження операційних витрат компанії (утримання мережі магазинів, інкасація та ін.)

Чому Альфа-Банк?

більш ніж 10-річний досвід надання послуг з прийому оплати платіжними картками в інтернеті інтернет-еквайринг для Call-центру компанії (сплата за товари (послуги) за телефоном та IVR)
один з кращих показників протидії шахрайству на ринку можливість налаштування автоматичних платежів (регулярний платіж)
гнучке налаштування системи фрод-моніторингу проста інтеграція (готові рішення для популярних платформ CMS)
використання технологій 3D-Secure від VISA та SecureCode від MasterCard виставлення рахунків (без інтеграції)
онлайн доступ співробітника компанії в систему звітності, контролю та моніторингу клієнтських операцій з можливістю налаштування системи під вимоги компанії та здійснення операцій «відміна», «повернення» (в т. ч. часткове) можливість використання двохстадійної схеми проведення транзакції – холдування суми на картці з подальшим завершенням/скасуванням платежу на стороні компанії

Тарифи
Всі умови погоджуються індивідуально з партнером.

Детальніше про послугу

 

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат