preloader

Caméléon

Твоя картка з надможливостями

Безкоштовно

випуск та обслуговування картки

Можливості картки Caméléon

8%

дохід на залишок власних коштів

Безкоштовне поповнення та перекази

власних коштів з картки на картку будь-якого банку в Sense або через IBAN

До 7 категорій

з підвищеним кешбеком у програмі лояльності Cash’U CLUB

Оплата комуналки

та мобільного без комісії

Cash’U CLUB — програма винагород та кешбек

Оплачуй покупки карткою банку, щоб отримувати крутезний кешбек та брати участь в акціях!

01.

до 7 категорій з підвищеним кешбеком аж до 6%

02.

також 0,5% кешбеку за всі покупки не у вибраних категоріях у разі оплати гаджетами з Apple Pay та Google Pay

03.

до 10% кешбеку від партнерів банку

Як отримати картку Caméléon

02

Вибери цифрову картку Caméléon

та оформи її за 5 хвилин через Дію або відеочат

03

Додай картку до Apple Pay/Google Pay

якщо твій смартфон підтримує безконтактні платежі

Sense SuperApp — цифровий банк нового покоління

У Sense SuperApp зручно:

Переказувати гроші

Контролювати всі свої витрати

Поповнювати телефон без комісії

Оплачувати комуналку без комісії

Відкривати депозити / кредити

Купувати військові облігації

Купувати / продавати акції

Отримувати кешбек за покупки

У цьому і є Sense!

Питання та відповіді

Яка сума можливого кредитного ліміту?

Сума можливого кредитного ліміту за карткою — від 0 до 30 000 грн.

Який термін кредитування?

Термін кредитування — 12 місяців з можливістю пролонгації за рішенням Банку.

Реальна річна процентна ставка за кредитом

Реальна річна процентна ставка – 0,01% за торговими операціями, 37% за неторговими операціями.

Програма лояльності

Картка приймає участь у програмі лояльності «Cash`U CLUB» в рамках якої нараховуються бонуси за розрахунки карткою Caméléon, емітованою АТ «Альфа-Банк», здійсненні починаючи з 01.02.2019 р. згідно правил програми що розміщені на сайті.

Безкоштовна доставка пластикової картки

До існуючої цифрової (віртуальної) картки можливо також випустити пластикову картку та замовити безкоштовну доставку на відділення або у поштомати "Нової пошти". Безкоштовна доставка картки, емітованої АТ «Альфа-Банк», діє по всій території України, за виключенням території АР Крим, частини території Донецької та Луганської областей, що непідконтрольні офіційній українській владі, відповідно до постанови КМУ «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» №1085-р від 07.11.2014 р. чи інших нормативно-правових актів у редакції, чинній на дату їх застосування.

Дізнайся детальніше про безкоштовну доставку пластикової картки тут.

Як збільшити кредитний ліміт на кредитній картці?

Збільшення кредитного ліміту на кредитній картці можливе за ініціативою банку.

Якщо ви активно користуєтеся карткою, банк в односторонньому порядку раз на три місяці переглядає розмір ліміту. Збільшення здійснюється автоматично.

РКО: коли та як нараховується щомісячна комісія в розмірі 100 грн за розрахунково-касове обслуговування за карткою?

Щомісячна комісія за розрахунково-касове обслуговування (РКО) в розмірі 100 грн нараховується для твоєї кредитної картки, якщо по ній є заборгованість на розрахункову дату від 20 гривень.

Наприклад, розрахункова дата — 15 вересня, сума заборгованості — 1 000 грн, а отже ввечері 15 вересня буде списано РКО в розмірі 100 грн.

Розрахункова дата та сума заборгованості за твоєю карткою відображаються в Sense.

Щоб уникнути списання комісії, рекомендуємо погашати заборгованість до розрахункової дати.

Ця комісія дає можливість банку вирівняти ціну пропозиції та обслуговування щодо нової облікової ставки НБУ.

Дізнайся детальніше про списання комісії тут.

Документи

Тарифи
Як погашати кредит
Форми угод
Калькулятор
Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (без застави)

Додаткова інформація

1. Сума кредитного ліміту від 0 грн до 30 000 грн. Строк кредитування — 12 місяців з можливістю пролонгації за рішенням Банку. Реальна річна процентна ставка – 0,01% за торговими операціями, 37% за неторговими операціями.

2. Мається на увазі участь у програмі лояльності Cash’U CLUB, у межах якої нараховуються бонуси за розрахунки карткою Сaméléon (емітованою АТ «Альфа-Банк»), здійснені з 12.08.2021 згідно з правилами програми, що розміщені на сайті https://alfabank.ua/regulations-cashu.

3. Мається на увазі безкоштовна доставка картки, емітованої АТ «Альфа-Банк», по всій території України, за виключенням території АР Крим, частини території Донецької та Луганської областей, що непідконтрольні офіційній українській владі, відповідно до постанови КМУ «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» № 1085-р від 07.11.2014 чи інших нормативно-правових актів у редакції, чинній на дату їх застосування.

Як дізнатися дату і суму платеж

 

1. За допомогою мобільного додатку Sense SuperАpp для Android та iOS, у розділі «Погасити кредит».

2. У графіку погашення, наданому вам під час оформлення кредиту.

3. Зателефонувавши до Центру цілодобової підтримки клієнтів за телефоном 044 494 01 01. При цьому зателефонувати ви можете безпосередньо до відділення Альфа-Банку для приватних осіб — в залі цілодобового обслуговування є спеціальний «червоний телефон» для зв'язку з Центром цілодобової підтримки клієнтів.

Попередження

1. Наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

- при отриманні кредиту в Позичальника виникають витрати у вигляді процентів, комісій та інших сплат за послуги Банку згідно з умовами кредитного договору;

- у разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до Позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції згідно з умовами кредитного договору;

- у разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов'язань за кредитним договором Банк має право звернутись до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, зокрема і в примусовому порядку;

- у разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов'язань за кредитним договором Банк має право звернутись до колекторських компаній, що діють в інтересах Банку;

- мінімальний строк дії договору не застосовується;

- Клієнт має право відмовитись від укладеної Угоди без пояснення причин протягом 14 календарних днів з дня укладення Угоди, про що Клієнт повідомляє Банк у письмовій формі. При цьому Клієнт протягом 7 календарних днів з дати подання вищезазначеного повідомлення зобов`язаний повернути Банку грошові кошти, одержані згідно з Угодою, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою Угодою згідно з п. 2.2.3 Додатку №4 до Договору про банківське обслуговування фізичних осіб в АТ «Альфа-Банк»;

- Клієнт має право достроково розірвати чи припинити договір шляхом дострокового повного погашення кредитної заборгованості. Будь-які неустойки у випадку дострокового (повного чи часткового) повернення кредиту не нараховуються та не сплачуються;

- у випадку укладення кредитного договору із застосування фіксованої за типом процентної ставки зміна такої ставки здійснюється виключно за наявності письмової згоди Банку та Клієнта шляхом внесення відповідних змін до умов укладеного договору про надання кредиту;

- інформація про Позичальника надається до Бюро кредитних історій, Кредитного реєстру.

2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).

3. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

4. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.