Купуй на знижках
з кредиткою «Максимум»
До 200 000 гривень
кредитного ліміту
Оплата частинами
до 24 місяців під 1,8% 1%*
Cashback до 20%
на всі покупки**
До 62 днів
пільгового періоду
Швидке
схвалення
Безкоштовна
доставка
Безконтактні
оплати

Що потрібно для оформлення кредиту

1. Паспорт громадянина України (оригінал)

2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (ІПН)/Картка фізичної особи - платника податків (довідка не обов’язкова, якщо в паспорті громадянина України внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків)

Документи

Тарифи

Як погашати кредит

Додаткова інформація

*Максимальний строк, на який надається кредит, складає 24 місяці. Придбання товарів (послуг) за рахунок коштів кредитної лінії може здійснюватися Клієнтом без внесення першого внеску. Якщо Клієнт скористався: а) програмою «Легка розстрочка», реальна річна процентна ставка складає від 0,01% річних. Наприклад: при оформленні розстрочки строком на 6 місяців з мінімальною сумою 1000 грн, мінімальний платіж складає 166,68 грн; б) програмою "Моментальна розстрочка на карту", реальна річна процентна ставка складає від 24,01% річних. Наприклад: при оформленні розстрочки строком на 3 місяці з мінімальною сумою 1000 грн, мінімальний платіж складає 343,33 грн на місяць. Щомісячна комісія від суми розстрочки 1,0% на термін від 3 до 24 місяців. в) відновлювальною кредитною лінією, орієнтовна реальна річна процентна ставка за кредитом складає 52,25% річних.

**Детальніше (у т. ч. опис, правила програми винагород «Cash`U CLUB», про використання пропозицій, місце, строк та критерії) – на https://cashuclub.com.ua

АТ «Альфа-Банк»Ліцензія НБУ № 61 від 05.10.2011 р. Усі види банківських послуг.