preloader

Кредити для будь-яких бажань

Купуй що завгодно просто зараз!

Обери нижче кредит для себе

Кредит готівкою

Коли потрібна певна сума грошей тут і зараз, бо хочеться отримати нову професію чи здійснити велику мрію.

Сума кредиту

5 000 – 100 000 грн

Термін кредитування

від 6 до 48 місяців

Комісія за обслуговування (управління) кредиту

1,75% - 2,29%

Споживчий кредит на товари

Знайшов щось бажане в магазині наших партнерів? Наприклад, новий холодильник. Оформлюй кредит прямо в магазині та відразу забирай товар.

Сума кредиту

1 000 – 50 000 грн

Термін кредитування

від 2 до 24 місяців

Комісія за обслуговування (управління) кредиту

до 3,5%

Інтернет-кредитування

Купуй товари та послуги на сайті наших партнерів без кредитної картки.

Сума кредиту

1 000 – 50 000 грн

Термін кредитування

від 3 до 24 місяців

Комісія за обслуговування (управління) кредиту

3,5%

Канали погашення кредиту

Для економії часу і більшої зручності ми створили безліч способів погашення, обирай будь-який

Sense SuperАpp — Погашай кредит онлайн у цифровому банку з картки Альфа-Банку або іншого банку. Відстежуй дату, суму платежу, залишок за кредитом, переглядай історію.
Автоплатіж — Налаштовуй автоматичний щомісячний платіж за кредитом у Sense SuperApp. Можеш вибрати для списання як рахунок чи дебетову картку Альфа-Банку, так і картку іншого банку.
Альфа-Погашення — Переходь та користуйся сервісом online-погашення кредитів та поповнення кредитних карток. Введи номер кредитного рахунку, картки або договору, а також номер, строк дії та CVV-код картки будь-якого українського банку, з якої бажаєш сплатити.
Банкомати з функцією Cash-in — Вибери в меню банкомата сплату кредиту чи поповнення кредитної картки. Введи номер рахунку або номер картки та внеси необхідну суму готівкою.
Термінали самообслуговування — Сплачуй кредит або поповнюй кредитну картку в терміналах партнерів Альфа-Банку. Щоб здійснити платіж, введи: за кредитом — номер кредитного рахунку у форматі IBAN (29 цифр).
Відділення Альфа-Банку — Сплачуй кредит готівкою або карткою в касі будь-якого відділення за номером договору або рахунку. Натискай «Детальніше» та вибирай найближче відділення Альфа-Банку.

Відкривай та погашай кредит в Sense SuperApp

Вибирай кредит

З найвигіднішими умовами

Кредитний ліміт

Перевіряй у додатку суму розрахованого ліміту

Слідкуй за історією

Вся інформація за кредитом у твоєму телефоні

Погашай кредит

Швидко і зручно в додатку

У цьому і є Sense!

Документи

Публічна пропозиція АТ «Альфа-Банк» на укладання ДБО фізичних осіб
Інформація щодо способів погашення кредиту
Інформаційне повідомлення про передачу персональних даних
Інформація для Клієнтів - військовослужбовців
Кредитні посередники

Попередження:

1. Наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

- при отриманні кредиту у Позичальника виникають витрати у вигляді процентів, комісій та інших сплат за послуги Банку згідно з умовами кредитного договору;

- у разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до Позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції згідно з умовами кредитного договору;

- у разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов'язань за кредитним договором Банк має право звернутись до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, в тому числі і в примусовому порядку;

- у разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов'язань за кредитним договором Банк має право звернутись до колекторських компаній (https://alfabank.ua/rozkritta-informacii), що діють в інтересах Банку;

- мінімальний строк дії договору не застосовується;

- Клієнт має право відмовитись від договору протягом 14 календарних днів з дати його укладання, згідно п. 2.22 Додатку №5 до Договору про банківське обслуговування фізичних осіб в АТ «Альфа-Банк», повернувши отриманий кредит у повному обсязі і сплативши проценти за весь строк користування ним, протягом 7 днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору;

- Клієнт має право достроково розірвати чи припинити договір шляхом дострокового повного погашення кредитної заборгованості. Будь-які неустойки у випадку дострокового (повного чи часткового) повернення кредиту не нараховуються та не сплачуються;

- у випадку укладення кредитного договору із застосування фіксованої за типом процентної ставки, зміна такої ставки здійснюється виключно за наявності письмової згоди Банку та Клієнта шляхом внесення відповідних змін до умов укладеного договору про надання кредиту.

- при оформленні кредиту обов’язкові супровідні послуги Банку, кредитних посередників та третіх осіб відсутні;

- інформація про Позичальника надається до Бюро кредитних історій, Кредитного реєстру.

2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

3. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

4. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.