A-CLUB

Фінансовим інститутам

Відділ по роботі з фінансовими інститутами
+38 044 499 67 40 

телефон    
fi_corbnk@alfabank.kiev.ua
електронна пошта

Розвиток бізнесу з українськими та іноземними банками та іноземними небанківськими фінансовими інститутами, вибудовування довгострокових партнерських відносин з банками-кореспондентами та банками-контрагентами з різних напрямків співпраці, надання їм комплексного і якісного банківського сервісу було і залишається одним з головних напрямків діяльності ПАТ «Альфа-Банк».

Широка мережа банків-кореспондентів та банків-контрагентів дозволяє ПАТ «Альфа-Банк» здійснювати міжнародні розрахунки через кореспондентські рахунки, відкриті в іноземних валютах в першокласних банках країн ближнього і далекого зарубіжжя, в усіх основних валютах світу. При виборі кореспондента ПАТ «Альфа-Банк» керується його репутацією, фінансовим станом і показниками надійності, а також якістю послуг, що надаються.

ПАТ «Альфа-Банк» надає послуги з відкриття кореспондентських рахунків типу Лоро в національній валюті України та в іноземних валютах.

З метою встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва ПАТ «Альфа-Банк» пропонує українським й іноземним банкам максимально повний спектр високоякісних і конкурентних банківських послуг.

З усіх питань, що стосуються міжбанківського співробітництва, просимо звертатися до Відділу по роботі з фінансовими інститутами.

Перелік послуг для фінансових інститутів:

Кореспондентські рахунки

Міжбанківські операції

Операції з цінними паперами

Документарні операції та операції торгового фінансування

Додаткова інформація:

Реквізити кореспондентських рахунків в основних валютах (Ностро)

Протидія відмиванню коштів та процедури «Знай свого клієнта»

Місцезнаходження (юридична адреса): 
01001, м Київ, вул. Десятинна, 4/6 

Офіційна кореспонденція, що відправляється на адресу ПАТ «Альфа-Банк», має бути спрямована виключно за його місцезнаходженням (юридичною адресою).

Офіційна кореспонденція, що спрямовується за іншими адресами структурних підрозділів ПАТ «Альфа-Банк», не вважається спрямованою в ПАТ «Альфа-Банк» і не несе для ПАТ «Альфа-Банк» юридично зобов'язуючих наслідків.

Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат