Зробіть свою картку безконтактною

через додаток Sense SuperАpp

Той момент, коли гроші завжди під рукою

У супермаркеті
У метрополітені
У кав'ярні
На заправці

Як підключитись

Завантажити додаток
Sense SuperАpp
Додати будь-яку доступну картку в Google Pay
Здійснити оплату

як прив'язати картку

01
Увійти в додаток Sense SuperАpp
Додати будь-яку картку
Альфа-Банку
02
03
Почати користуватися

завантажуйте та підключайте

Залишились питання

Знайдіть відповідь
Що таке Google Pay?

Google Pay – це система електронних платежів, за допомогою якої користувачі можуть користуватися своїми платіжними картками для здійснення покупок у фізичних (через пристрій для зчитування даних з карток з підтримкою технології NFC) та онлайн-магазинах.

Яку картку можна оцифрувати в Google Pay?

Будь-яку дебетову, кредитну або ж зарплатну картку Альфа-Банку Україна.

На яких телефонах працює Google Pay?

Google Pay працює на усіх телефонах з операційною системою Android версії 4.4 і вище. Ви можете перевірити наявність технології у своєму телефоні, зайшовши у «Налаштування» та у вкладці «Бездротові мережі» натиснувши кнопку «Ще».

Як активується картка у Google Pay?

Активувати картку можна двома способами. 1. Одноразовий пароль, що надсилається у СМС-повідомленні на номер телефону, який прив’язаний до вашої картки. 2. Звернення до контакт-центру Альфа-Банку Україна. Ви можете скористатися цим способом у разі, якщо з тих чи інших причин одноразовий пароль у СМС-повідомленні не було доставлено.

Я користуюся додатком Sense SuperАpp. Чи можу я прив’язати свою картку до Google Pay через цей додаток?

Так, ви можете це зробити. Для цього просто зайдіть у меню будь-якої вашої картки у мобільному додатку Sense SuperАpp та натисність кнопку «Додати до Google Pay».

Скільки коштує користування сервісом Google Pay?

Використання усіх функцій Google Pay абсолютно безкоштовне.

Що таке NFC?

NFC – технологія бездротового зв’язку, яка дає можливість обміну даними між смартфонами та безконтактними POS-терміналами.

Як перевірити, чи підтримує мій телефон технологію NFC?

Ви можете перевірити наявність технології у своєму телефоні, зайшовши у «Налаштування» та у вкладці «Бездротові мережі» натиснувши кнопку «Ще».

Насільки це безпечно?

Google Pay використовує не вашу картку безпосередньо, а лише її віртуальну копію – токен. Токен може працювати лише на тому смартфоні, на якому його було створено. Якщо ви захочете видалити картку з Google Pay, разом із нею видаляється й токен. У разі повторного додавання картки, сервіс сгенерує новий унікальний токен. Відтак, дані вашої картки залишаються під захистом зашифрованних даних, а безпека гарантується Міжнародними Платіжними Система Visa та MasterCard.

Чи обов’язково треба встановлювати додаток Google Pay на телефон?

Ні. Якщо ви користуєтеся додатком Sense SuperАpp, ви можете прив’язати картку у самому додатку.

Чи відрізняються ліміти і тарифи оцифрованих у Google Pay карток від пластикових?

Ліміти за розрахунками оцифрованими картками повністю відповідають лімітам фізичного карткового продукту.

Я додав свою картку у Google Pay, але у сервісі відображається якийсь інший дизайн.

Зображення картки повністю відповідає параметрам банку та встановлюється за замовчуванням, а тому може відрізнятися від фактичного дизайну фізичної картки.

У мене є картки інших банків. Їх теж можна зробити безконтактними?

В Google Pay ви можете оцифрувати картки лише тих банків, які пройшли сертифікацію на цю послугу. Окрім того, додати картки інших банків, якщо вони сертифіковані, можна додати лише через встановлення мобільного додатку Google Pay. У простий спосіб, без встановлення додатку Google Pay на смартфон, картку можна оцифрувати лише через мобільний банк Sense SuperАpp.

Я чув, що при оплаті телефоном сума покупки може зніматися двічі. Це правда?

Ні. Операція оплати смартфоном на базі технології NFC – це те ж саме, що операція пластиковою карткою, що підтримує технлогію PayPass чи PayWave. Спочатку касир вводить необхідну суму до сплати і лише потім до платіжного терміналу прикладається телефон, в результаті чого відбувається разовий обмін даними. Якщо просто прикласти телефон до терміналу, нічого не відбудеться.

Які є гарантії захисту, якщо у мене вкрали телефон?

Незалежно від того, користуєтеся ви оцифрованими у Google Pay картками, чи ні, ми радимо використовувати засоби захисту, такі як – автентифікація за відбитком пальця, графічний пароль, ПІН-код при розблокуванні телефону тощо. Якщо ж у вас вкрали телефон, Вам необхідно терміново звернутися до контакт-центру Альфа-Банку Україна і повідомити про це. Співробітники банку одразу ж заблокують віртуальний рахунок оцифрованої картки. Пластиковою карткою ви можете продовжувати користуватися.