Ти у тренді! Плати за покупки смартфоном

Настав той момент, коли гроші завжди під рукою

У супермаркеті
У метрополітені
У кав'ярні
На заправці

Залишились питання

Знайдіть відповідь
Що таке Google Pay?

Google Pay – це система електронних платежів, за допомогою якої користувачі можуть користуватися своїми платіжними картками для здійснення покупок у фізичних (через пристрій для зчитування даних з карток з підтримкою технології NFC) та онлайн-магазинах.

Яку картку можна оцифрувати в Google Pay?

Будь-яку дебетову, кредитну або ж зарплатну картку Альфа-Банку Україна.

Скільки коштує користування сервісом Google Pay?

Використання усіх функцій Google Pay абсолютно безкоштовне.

Чи обов’язково треба встановлювати додаток Google Pay на телефон?

Ні. Якщо ви користуєтеся додатком Альфа-Мобайл Україна, ви можете прив’язати картку у самому додатку.

Чи відрізняються ліміти і тарифи оцифрованих у Google Pay карток від пластикових?

Ліміти за розрахунками оцифрованими картками повністю відповідають лімітам фізичного карткового продукту.

Я додав свою картку у Google Pay, але у сервісі відображається якийсь інший дизайн.

Зображення картки повністю відповідає параметрам банку та встановлюється за замовчуванням, а тому може відрізнятися від фактичного дизайну фізичної картки.

У мене є картки інших банків. Їх теж можна зробити безконтактними?

В Google Pay ви можете оцифрувати картки лише тих банків, які пройшли сертифікацію на цю послугу. Окрім того, додати картки інших банків, якщо вони сертифіковані, можна додати лише через встановлення мобільного додатку Google Pay. У простий спосіб, без встановлення додатку Google Pay на смартфон, картку можна оцифрувати лише через мобільний банк Альфа-Мобайл Україна.

Я чув, що при оплаті телефоном сума покупки може зніматися двічі. Це правда?

Ні. Операція оплати смартфоном на базі технології NFC – це те ж саме, що операція пластиковою карткою, що підтримує технлогію PayPass чи PayWave. Спочатку касир вводить необхідну суму до сплати і лише потім до платіжного терміналу прикладається телефон, в результаті чого відбувається разовий обмін даними. Якщо просто прикласти телефон до терміналу, нічого не відбудеться.

Які є гарантії захисту, якщо у мене вкрали телефон?

Незалежно від того, користуєтеся ви оцифрованими у Google Pay картками, чи ні, ми радимо використовувати засоби захисту, такі як – автентифікація за відбитком пальця, графічний пароль, ПІН-код при розблокуванні телефону тощо. Якщо ж у вас вкрали телефон, Вам необхідно терміново звернутися до контакт-центру Альфа-Банку Україна і повідомити про це. Співробітники банку одразу ж заблокують віртуальний рахунок оцифрованої картки. Пластиковою карткою ви можете продовжувати користуватися.