preloader

Акція Альфа-Банку Україна 80/20 продовжена на весь травень

Альфа-Банк Україна розробив спеціальну пропозицію, яка дозволяє клієнтам в поточний час заощадити 20% власних коштів через прощення цієї частини діючого кредиту. Для цього сплатити лише 80% заборгованості за діючим кредитом — і банк закриє залишок заборгованості. Акція продовжена до 1 червня.

Таким чином можна закрити:

- Кредити готівкою та кредити на товар. Залишок складає 10+ тисяч грн строкової або простроченої заборгованості до 180 днів.

- Кредитні картки. Немає простроченої заборгованості, а сума залишку боргу перевищує 1000 грн.

Для цього необхідно:

- Дізнатися суму і строк кредитної заборгованості.

- Сплатити необхідну суму в Sense. Головне — зробити це до 1 червня включно.

- Після оплати необхідної суми банк Укрпоштою надішле довідку про списання боргу за адресою проживання (також можна отримати у відділенні).

- Сплатити заборгованість можна через мобільний додаток Sense SuperApp у розділі "Продукти"/"Кредити” або Продукти/Кредитні картки, а також на сайті Альфа-Погашення за номером договору — з картки будь-якого банку. Ще варіант — через касу відділення та термінали самообслуговування Альфа-Банку Україна.

Заборгованість буде погашена в дату платежу у відповідності до графіка, якщо внесена сума дорівнює 80 відсотків. Залишок заборгованості в 20% банк анулює протягом наступного місяця з дати отримання довідки про прощення боргу.

Більше інформації про анулювання залишку та закриття кредиту, в тому числі щодо сплати податків, тут.

У разі виникнення будь-яких питань ви можете звернутись за номером телефону +38(044)490 16 16 щоденно з 9:00 до 20:00.