preloader

Служба підтримки Альфа-Банку Україна повертається до цілодобового режиму роботи

З 1 травня 2022 року агенти служби підтримки Альфа-Банку знову стануть доступні 24/7. Звернутись за цілодобовою допомогою можна буде у чат-сервісі на офіційному сайті, у цифровому банку Sense SuperApp, а також у найпопулярніших соціальних мережах та месенджерах.

Під час спілкування з клієнтами, агенти служби підтримки не користуються чат-ботами або відповідями зі скриптів – лише «живе спілкування». Середня швидкість відповіді на запит клієнта становить 1 хвилину.

Контакт-центр банку також стане доступним у цілодобовому режимі. Здійснити дзвінок на території України можна за номером телефону 0800 50 20 50, контактний номер для дзвінків з-за кордону +38(044) 298 80 00.

Нагадаємо, після початку російської агресії у більшості співробітників служби підтримки, які знаходились у Чернігові, не було можливості дістатися офісу або продовжувати працювати віддалено. Причина - відсутність електроенергії та постійні обстріли. Саме тому дистанційні канали обслуговування банку тимчасово працювали з 9:00 до 21:00. Банк забезпечив переїзд частини співробітників, а також відновив роботу офісу в Чернігові, тож агенти служби підтримки повертаються до повноцінного виконання своїх обов’язків.

Альфа-Банк Україна – один із системно важливих банків України. Банк обслуговує понад 2,5 млн клієнтів-фізичних осіб. Це означає, що від своєчасних та якісних банківських послуг Альфа-Банку залежить добробут 4-6 млн українців (разом із членами їхніх сімей). Банк входить до ТОП-3 українських банків за обсягом коштів фізичних осіб.