preloader

В Sense SuperApp стала доступна купівля валюти з подальшим розміщенням на депозиті

З 15 вересня 2022 року Альфа-Банк Україна (незабаром Sense Bank) надає клієнтам можливість онлайн в цифровому банку Sense SuperApp придбати іноземну валюту – євро та долар для подальшого розміщення на депозиті «Прибутковий» строком від 3 місяців включно.

Відтепер клієнти банку можуть відкрити в мобільному додатку Sense депозит «Прибутковий» з дохідністю від 2.5% до 6% в іноземній валюті ($/€), шляхом списання коштів з гривневого рахунку за актуальним курсом продажу онлайн. При цьому сума придбаної клієнтом валюти, що автоматично буде розміщена на депозиті, не повинна перевищувати 50 000 грн в еквіваленті на місяць. Додатково після відкриття вкладу також доступно його поповнення згідно зі стандартними умовами депозиту «Прибутковий».

Мінімальна сума для відкриття даного вкладу становить 200 $/€, дострокове розірвання не передбачено.

Для того, щоб придбати іноземну валюту та розмістити її на депозиті в цифровому банку Sense SuperApp, клієнту необхідно у меню «Продукти» (друга ліворуч кнопка нижнього меню) перейти у розділ «Депозит або кредит» та натиснути «Депозит». Після цього обрати депозит «Прибутковий», зафіксувавши строк 3 місяці чи більше, вказати рахунок у гривні, з якого бажає відкрити депозит та обрати валютний рахунок, на який повернуться кошти після закінчення дії депозиту.

Якщо у клієнта немає валютного рахунку в Альфа-Банку Україна, який потрібен для зарахування коштів з дохідністю після закінчення дії вкладу, відкрити рахунок в іноземній валюті ($/€) можна також за декілька хвилин у розділі «Рахунки та картки» цифрового банку Sense SuperApp.

Щоб скористатись новими можливостями необхідно оновити мобільний додаток Sense в App Store чи Google Play.

Альфа-Банк Україна – один із системно важливих банків України, що наразі знаходиться у процесі зміни назви на Sense Bank. Фінустанова обслуговує понад 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 82 тис. ФОПів. У банку працює майже 5 тис. співробітників.