Весь Банк у Вашому смартфоні

У 21 столітті смартфону немає тільки у тих, хто принципово не хоче ним користуватися. Відчуваєш себе впевнено, коли телефон, що перетворився на головного помічника у будь-яких ситуаціях, завжди під рукою. 

Не менш важливо, щоб твій банк завжди був доступний. І мова зараз не про відділення і каси, а про те, щоб вирішувати всі свої фінансові питання через мобільний додаток, як це роблять клієнти банків у розвинених країнах.

Тому розповісти хочеться саме про такий додаток – Альфа-Мобайл Україна.

Поповнення мобільного, налаштування регулярних платежів (дуже актуально, коли потрібно щомісяця платити, наприклад, за інтернет або комуналку), і особливо популярна функція  - переказ коштів. Усі звикли до типу переказів, коли в отримувача необхідно дізнаватися номер його карти. Це не завжди зручно, особливо, якщо врахувати, що потрібно також пам’ятати номер свої карти. Тому в додатку є декілька варіантів:

1. За номером телефону – не потрібно дізнаватися номер карти отримувача. Достатньо почати набирати номер його телефону або його ім’я, якщо воно є у вашій книзі контактів. Це зручно та безпечно;

2. За номером карти. Класика завжди залишається класикою.

3. За номером рахунку. В Альфа-Мобайл Україна є зручне рішення, коли потрібно переказати кошти між своїми рахунками (наприклад, погасили кредитку з зарплатної карти). Це drag'n'drop переказ - на головній сторінці додатку перетягуєш один всій рахунок на інший і просто вказуєш суму, яку потрібно перекинути. Більш швидкого способу переказу грошей, мабуть, не існує. Хіба що готівкою з рук у руки.

Як уже було згадано, у додатку зручно погашати заборгованість за кредитом, як зі свого ж рахунку або карти, так і з карти іншого українського банку. Процес займає кілька хвилин, а погашення без комісії назавжди.

Та й, знов-таки, якщо виникла гостра необхідність поспілкуватися зі співробітниками банку, в  Альфа-Мобайл нещодавно з’явився Онлайн-чат зі співробітником, якому можна задавати навіть неформальні питання. Перевірено – працює. За рекомендацією співробітника сходили родиною на новий епізод Зоряних Війн J

Але якщо у вас все-таки залишилися нез’ясовані питання і вам дуже кортить отримати консультацію в співробітника віч-на-віч – у додатку мапа відділень Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку з можливість прокласти маршрут.

Водночас з онлайн-чатом в Альфа-Мобайл Україна з’явилася можливість відправлення власних реквізитів людині, яка має переказати вам гроші. Працює дуже просто. Припустімо, ви продаєте  куртку на OLX (замовили в інтернет-магазині, але не підійшла за розміром­). На ваше оголошення відгукнулася людина з готовністю придбати вашу куртку. Ви пропонуєте йому переказати гроші за покупку на карту, але писати номер своєї карти, наприклад, у месенджері, не хочете. Заходите у додаток, натискаєте кнопку «Відправити реквізити» і вибираєте спосіб відправки – SMS, email тощо.

Але до того, як ви отримали куртку (абзацем вище ви її продавали на OLX), вам потрібно було десь взяти кошти на її придбання. Припустімо, куртка ця – нового, ультрамодного бренду і коштує цілих 10 000 грн. Зарплату свою витрачати у такому розмірі не хочеться, тому є спеціальний онлайн кредит, який миттєво нараховується на карту. Потрібно тільки зайти в Альфа-Мобайл Україна і вибрати потрібну суму від 1 тис. до 20 тис. грн.

До речі, багато хто забуває, що зарплату можна переводити на «Дохідний сейф» (це безкоштовно) і отримувати до 10% річних у гривні, 0,5% в доларі та 0,25% - в євро. Як би це не звучало, але виходить, що зарплата приносить дохід

Отже, ми плавно перейшли до того, що робить банківський мобільний додаток фінансовим помічником. Це, як не дивно, функції управління картою:

- Блокування, якщо загубив;

- Управління лімітами (дуже зручно, коли розплачуєшся картою на великі суми та забув збільшити ліміт. Можна просто на касі вирішити це питання);

- Встановлення пін-коду;

- Активація карти;

- Включення або виключення перевірки CVV-коду;

- Зміна кодового слова.

Залишилося лише завантажити Альфа-Мобайл Україна, якщо його ще немає  на вашому телефоні. Посилання на стори нижче.

Stay online!