«Безвіз» відкриває багато країн, а кредитна картка - багато можливостей

З червня українці можуть їздити до Європи без віз. Альфа-Банк розповість як зробити поїздку за кордон зручною і чому потрібно обов'язково повідомити свій банк перед початком подорожі.

                           
Основні переваги картки за кордоном перед готівкою:

  • Картка безпечніше, ніж готівка. Втрата картки - це не втрата грошей. Гроші зберігаються на рахунку банку, ви блокуєте картку, яку втратили і отримуєте нову, а рахунок залишається в безпеці.
  • Витрати по картках в поїздці легше контролювати.
  • Вам не доведеться перейматися розміном валюти, великою кількістю купюр і місцем їх зберігання.


Чому варто взяти в поїздку саме кредитну картку «Максимум» від Альфа-Банку:

  • Одна картка - всі валюти. Вам не доведеться відкривати додаткові картки, адже з кредиткою «Максимум» з Вас не буде стягуватися комісія за розрахунки в інших валютах (комісія за конвертацію по всім дебетним карткам – 1%);
  • 0,01% розстрочка при оплаті покупок на суму від 1 000 грн. в еквіваленті.

 

Та й це ще не все! При використанні кредитної картки «Максимум» Вам буде повертатися CashBack 5% за розрахунки в ресторанах і кафе, 3% на АЗС і 2% в супермаркетах. А з кредитною карткою «Максимум Готівка» Ви зможете безкоштовно знімати готівку в будь-якому банкоматі світу.


Перед від'їздом за кордон  необхідно:

  • Попередити Банк, що Ви їдете за кордон, адже у випадку підозрілих операцій та нехарактерного місцезнаходження картка може бути заблокована. У My Alfa-Bank це займе кілька хвилин - в розділі «Сервіси» виберіть пункт «Я їду за кордон» або зателефонуйте на гарячу лінію за номером 0800 50 20 50.
  • Підключити СМС-інформування, щоб бути в курсі платежів по картці.

    Шрі-Ланка славиться своїми шкіряними рюкзаками, Туреччина шубами, Мілан - столиця моди! Куди поїдете Ви і що привезете? ;)