Історія Сергія, який вміє поводитися з грошима

Ми хочемо познайомити вас з Сергієм. Сергій – менеджер в аудиторській компанії, у нього є кохана дружина, яка смачно готує та захоплюється мистецтвом, син, який навчається в університеті, та донечка, яка дуже полюбляє, коли татко відвозить її в школу на сімейному авто, особливо взимку. Живе сім’я у спальному районі Вашого міста.

А ще… Сергій заробляє на картці від 7 674 грн щороку!

Як він заробляє на картці? Зараз розповімо!

Сергій отримує зарплату – 18 тисяч гривень. 10 тисяч він відразу відкладає у сервіс «Дохідний сейф» - це сервіс зберігання коштів, на які нараховуються 10% річних!

 За те, що кошти у сейфі, за рік йому набігає 6 474 грн!  Цей відсоток піде на щорічний сімейний відпочинок: по секрету скажемо, Сергій з дружиною хочуть повезти дітей до Туреччини цього літа.

Сергій з дружиною їздять на ринок за свіжими продуктами та витрачають там 2-3 тисячі гривень готівкою на місяць. Після ринку вони їдуть у супермаркет та докуповують додому все, що не придбали на ринку і  розраховуються кредиткою приблизно на 1000 гривень. За це їм щоразу повертається кеш-бек у розмірі 30 гривень. Кредитку Сергій бере з собою і на АЗС: заправивши повний бак на 800 гривень, він повертає собі ще 60 гривень!

Голова сімейства вправно користується кеш-беком :)

За комунальні послуги сім’я розраховується через інтернет-банкінг, і ранок, який би хтось із сімейства провів біля каси, розраховуючись готівкою, вони проводять разом у парку чи у кафе (за що Сергій знову отримує кеш-бек). А ще, коли комусь з рідних бракує коштів, Сергій не чекає вечора, щоб дати їм готівку – він просто перераховує гроші на картки.

P.S.

До речі, декілька днів тому в Сергія витягнули гаманець у торгівельному центрі. Втрату виявили приблизно  за годину, але ніхто  дуже не засмутився, тому що кошти були на картці – один дзвінок у Банк, і картку заблокували. Гроші під надійною охороною Банку :)

Будьте, як Сергій, користуйтесь карткою по-максимуму!