Копійка гривню береже або Як отримувати більше грошей за розрахунки

Думаю, немає людини, яка б відмовилася від дисконтної карти свого улюбленого супермаркету, заправки або ресторану. Також, навряд чи знайдуться противники повернення коштів за розрахунки банківською картою. Адже ми знаємо, що зайвих грошей не буває ☺

У цій статті ми розповімо, як без особливих зусиль зробити щоденні покупки джерелом прибутку.

Отже, поїхали ...

Супермаркети

Всі ми щомісяця залишаємо кругленькі суми в супермаркетах. Різниця тільки в тому, що можна отримувати «некислий» кешбек за підсумками місяцяJ Швидше за все, у вас є дисконтна або накопичувальна карта вашого улюбленого супермаркету, припустимо, на 3%. В середньому сім'я з 3-4 осіб залишає в супермаркетах близько 5 тисяч гривень, відповідно, з картою магазину ви економите 150 гривень. А якщо розраховуватися карткою «Максимум» від Альфа-Банку Україна, то кешбеком вам повернеться ще 100 гривень, тому що кешбек по супермаркетам - 2% щомісяця.

Виходить 250 гривень на місяць! Погодьтеся, приємна цифра ☺

АЗК

Якщо у вас є автомобіль, заправки - ще одне джерело повернення коштів. Порахуємо. Наприклад, ви заправляєтеся на 2-3 тисячі гривень з накопичувальної картою в 10%. В середньому за місяць збирається сума 250 гривень. А якщо розраховуватися карткою «Максимум» від Альфа-Банку Україна, то кешбеком вам повернеться ще 75 гривень, тому що кешбек по АЗК - 3% щомісяця.

325 гривень з АЗК щомісяця теж дуже «смачно» звучить.

Ресторани і кафе

І, звичайно ж, важко уявити собі життя без гастрономічних задоволень. Будь то гучний привід або ж бізнес-ланч з колегами,  – як мінімум кілька разів на місяць, ми все ж буваємо в ресторанах або кафе.

Крім того, що можна мати «віяло» дисконтних та накопичувальних карт від різних закладів, так можна отримувати «неслабкі» 5% кешбеку з карти «Максимум».

Наприклад, якщо ви витрачаєте приблизно 1500 гривень щомісяця на затишні посиденьки, то за місяць ви гарантовано отримаєте 75 гривень назад.

А якщо порахувати все разом, то цифри здивують своєю приємністю - 250 + 325 + 75 = 650 гривень, а це, вважайте, безкоштовний похід:

• в кіно сім'єю або з друзями

• посиденьки в ресторані

• катання на картингу

• боулінг

І ще багато чого цікавого ☺

Не варто нехтувати кешбеком, адже безліч покупок на невеликі суми протягом місяця повернуться до вас приємною сумою ☺

Вдалих покупок і кругленьких кешбеків

Ваш Альфа-Банк Україна