Відпустка… Магічне слово, яке обіцяє силу-силенну нових вражень

Відпустка у мене завжди асоціювалась з поїздкою за кордон раз чи два на рік і особливими пригодами, після яких залишається багато фотографій, сувенірів і спогадів. Водночас це подія, до якої треба починати готуватись за декілька місяців, а то і більше, адже чудовій відпустці передує  так багато клопоту: оформлення візи, документів, покупка квитків, бронювання житла, готелю, туру і т.п. А ще потрібно відкладати кошти заздалегідь.

Два роки тому я літала в Іспанію у Бенікасим! Це провінційне містечко на березі Середземного моря. Я отримувала візу протягом трьох місяців, принесла купу документів: свідоцтво про перший шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про другий шлюб, виписки з роботи, копії квитків туди-назад, виписки з банку, підтвердження заброньованого номера… і багато-багато інших документів, деякі навіть довелося відновлювати. Коли я зрештою отримала Шенгенську візу, в мене вже не було ані сил бігати з цими документами, ані бажання кудись летіти.

Сівши у літак з візою у паспорті, я нарешті видихнула й усвідомила: попереду сім приголомшливих днів відпочинку! Після відпустки я порахувала, скільки всього витратила: квитки обійшлись у 30 670 грн (Київ – Іспанія - Київ), а загалом, разом з квартирою, проїздом, розвагами, харчуванням і перельотом – близько 60 000 грн. Так їздити можна не частіше, ніж раз на рік, і то не кожен рік.

Безвізовий режим + кредитка = свобода!

Безвізовий режим відкрив нам свободу подорожувати Європою. На вихідні можна поїхати до Німеччини, Франції, Греції або до будь-якої іншої країни Європи!

У мене в листопаді буде 4 вільних дні, тому я вирішила полетіти до Барселони, але при цьому не витратити божевільну суму грошей. Зараз розповім, як я це зроблю :)

Завдяки сервісу SkyScanner я знайшла квитки туди-назад за 4 691грн!

Чому так дешево? Тому що це квиток на рейс Low Cost авіакомпанії, або їх ще називають дискаунтерами. Останніми роками вони набули популярності  в багатьох країнах завдяки дешевим цінам на перельоти.

Але є одне «але»… Часу чекати до зарплати у мене немає! Завтра ціни не будуть такими низькими або не залишиться квитків! Тому я їх купляю одразу – кредиткою від Альфа-Банку Україна та оформлюю розстрочку під 0%!

Тепер шукаю готель з одномісним номером недалеко від центру Барселони на Booking.com або SkyScanner.net:

І знову ціни дивують! Розплачуюсь я кредиткою (та знову оформлюю розстрочку під 0%), бо забронювати або оплатити кімнату в готелі за кордоном можна тільки кредиткою.

Я планую витрачати від 50 євро на день – на харчування, транспорт та музеї, виставки та інше. За витрати у Барселоні мені повернеться кеш-бек завдяки кредитці «Максимум» - в ресторанах 5% та з супермаркетів 2%!

Давайте порахуємо: 4,691 + 8,484 + 7,000 =  20,175 грн я витрачу за 4 дні у неперевершеній Барселоні та зможу покрити ці витрати, наприклад, до наступної поїздки ще й під 0%.

Тож, не чекайте вдалого моменту, відкривайте світ для себе та для своїх близьких вже зараз, а кредитка від Альфа-Банку Україна вам у цьому допоможе ;)

P.S. Майте на увазі, на кордоні можуть вимагати підтвердження вашої платоспроможності – тому бажано мати виписку з банку, що у вас є кошти на власному рахунку або на кредитній картці. До речі, виписку можна оформити в інтернет-банкінгу My Alfa-Bank, не виходячи з дому!

А ось, що чекає на мене у Барселоні: