Розстрочка дійсно під 0%?

Життя тече і прогрес не стоїть на місці.

Техніка застаріває не тільки морально, а й фізично - холодильники починають працювати з перебоями, праски погано прасувати і комп'ютери припиняють «тягнути» сучасне програмне забезпечення.

Вихід один: оновити те, що застаріло ;)

Але що, якщо немає вільних фінансів, а новий ПК потрібен? На думку спадає розстрочка по кредитній картці або споживчий кредит ...

Майже всі магазини техніки зараз пропонують споживчий кредит з розстрочкою під 0%.

Але якщо уважно прочитати договір або один раз «наступити на граблі»,  стає зрозуміло, що не все так просто і райдужно. Ми не хочемо, щоб Ви наступали на граблі і зараз розкажемо, як цього уникнути.

Давайте пошукаємо той самий ПК, який прослужить довгі роки вірою і правдою, на сайті магазину техніки. Після деякого часу пошуків знаходимо той самий ноутбук або комп’ютер – якість, колір, параметри влаштовують на всі 100%, ціна подобається – 6599 грн. Вирішено! Оформлюємо «розстрочку під 0%» у магазині і тут магічним чином ціна міняється з 6599грн на 8000грн - товар в кредит від магазину завжди коштує дорожче, бо продавець «зашиває» проценти, які втрачає на «розстрочці під 0%» відразу у ціну товару.

До того, що ціна на порядок вище, нам намагаються продати супутні товари – мишку, навушники або цілу стерео систему… Стерео система, звісно, крута річ, але ми ж з Вами за  ПК прийшли, не забули?  J

Деякі магазини оформлюють кредит тільки за умови покупки «гарантії від магазину», яка коштує приблизно 10% від вартості товару, а по суті, якщо щось трапилось, працівник магазину просто відвозить Вашу техніку у сервіс-центр виробника, який дає безкоштовну гарантію від самого початку. Непогане таксі за 800 гривень, щоб доставити пошкоджену техніку, чи не так?

Зрештою, замість 6599грн ми платимо 8800грн+супутні товари, тобто, з розстрочкою від магазину під 0% ми переплачуємо понад 2200грн. То яка це безкоштовна розстрочка?

Розстрочка під 0,01% по кредитній картці від Альфа-Банку!

Тепер давайте програємо цю саму ситуацію, але з кредитною карткою від Альфа-Банку, щоб зрозуміти, що таке дійсно безкоштовна розстрочка – без щомісячної комісії та з річною ставкою під 0,01%.

Після того, як Ви обрали ПК за 6599 грн, розплачуйтесь за нього своєю кредитною карткою, відповідайте на SMS з номеру 3530 з пропозицією перевести покупку у режим розстрочки і все! Уявляєте? Швидко, легко, а головне, ніяких супутніх товарів, ніяких «гарантій від магазину», ні переплати, не треба оформлювати документи на кредит. Просто розплатитись карткою і йти насолоджуватись новеньким ПК.

Підводячи підсумки, забудьте про споживчий кредит - обирайте Вашу кредитку та сміливо користуйтесь розстрочкою!

Бажаємо довговічної техніки,

Ваш Альфа-Банк!