У пошуках тієї самої

Для мене, як уже для багатьох українців, зарплатна картка замінила собою і конверт, і гаманець, і готівку. Знай собі – перевіряй суму нарахувань на картку, і все. Жодних походів до бухгалтерії, черг, підрахунків, обурення, якщо видали пошарпані купюри…   Загалом, з карткою зручніше. Єдиний мінус: якщо місце роботи регулярно змінюється, разом з ним міняється і банк, а буває, що місце роботи те саме, а банк змінюють. У будь-якому випадку, при цьому доводиться зіштовхуватися з деяким дискомфортом: 

• Потрібно оформлювати новий договір з банком

• Запам’ятати нові тарифи

• Вивчити місця знаходження банкоматів (і знати найзручніші з них напам’ять, якщо мереже ще й невелика)

• Розібратися з інтерфейсом інтернет-банкінгу, не завжди функціональним та зручним

А це не додає простоти у життя …

Так от, до чергової своєї зарплатної картки від Альфа-Банку Україна, що дісталася мені разом з новим роботодавцем, я поставилася доволі скептично. З попередньою карткою я зарплату отримувала в одному банку, але знімала її всю і частково поповнювала картку іншого банку (там зручний інтернет-банкінг), йшла у відділення третього банку та гасила заборгованість по кредиту, до кінця місяця розраховувалася готівкою. Саме цього я очікувала, міняючи зарплатну картку, і це все на додачу до мого «дискомфортного» списку.  Але все виявилося навіть дуже комфортним. 

 З моєю новою зарплатною карткою:

• Я можу безкоштовно знімати готівку у ВСІХ банкоматах СВІТУ! (можна навіть не старатися запам’ятати, банкоматів безліч)

Безкоштовно поповнювати картку (карта сетки банкоматов с услугой cash-in)

• Підключитися до багатофункціонального інтернет-банкінгу

• Заробляти з послугою «Дохідний сейф» (депозит з можливістю поповнення та зняття коштів будь-коли, з річною ставкою до 10%)

• Користуватися персональною пропозицією по кредитах, а саме зниженою відсотковою ставкою

Тепер, навіть якщо коли-небудь моя фірма вирішить перевести зарплати в інший банк, мій нарешті знайдений комфорт залишиться зі мною. Буду просто переводити всю зарплату через My Alfa-Bank на мою Альфівську картку і продовжувати нею користуватися. До речі, карта безкоштовна

 

Щасливий клієнт Альфа-Банку Україна