Главная Приватним особам Платежі та перекази Прийом оплати Apple Pay Подключение Apple Pay через страницу оплаты Альфа-Банка

Схема оплати Apple Pay через платіжну сторінку Альфа-Банка:

Для активації метода оплати Apple Pay на Вашому сайті:

  • Ознайомтесь та прийміть умови Угоди користувача Apple Pay.
  • Якщо Ваш сайт вже підключений до платіжного шлюзу Альфа-Банка – зв’яжіться з Вашим сервіс-менеджером або надішліть запит на електронну адресу acquiring@alfabank.kiev.ua.
  • Якщо Ваш сайт досі не підключений до платіжного шлюзу Альфа-Банка - надішліть запит на електронну адресу acquiring@alfabank.kiev.ua.
  • Магазини, що використовують власну кастомізовану сторінку оплати, розміщену на стороні Альфа-Банку або планують використовувати її, повинні надіслати запит на електронну адресу acquiring@alfabank.kiev.ua. Менеджер з обслуговування Альфа-Банку надасть всі технічні деталі для впровадження способу оплати Google Pay на вашому веб-сайті.

Схема оплати Apple Pay через платіжну сторінку Альфа-Банка:


1. Покупець на сайті або в додатку формує корзину та ініціює оплату.

2. Сайт або додаток інтернет магазина виконує запит в Банк для реєстрації замовлення покупця.

3. Банк реєструє замовлення і в відповіді повертає URL сторінки оплати.

4. Сценарії сторінки оплати ініціює перевірку активності засобу оплати Apple Pay інтернет магазина в платіжному шлюзі Банка.

5. Сценарії сторінки оплати ініціює перевірку активності засобу оплати Apple Pay інтернет магазина в платіжному шлюзі Банка.

6. Перед тим як відобразити кнопку Apple Pay сценарії сторінки оплати ініціюють перевірку можливості відобразити кнопку оплати в Apple Pay API.

7. На сторінці оплати засобами Apple Pay API виконується перевірка можливості відобразити кнопку оплати і у разі успішного результату – відображається кнопка «Оплатить через Apple Pay».

8. Покупець нажимає кнопку «Оплатить через Apple Pay».

9. Засобами Apple API у покупця запитують дані, зареєстровані в аккаунті Apple. Покупець обирає карту і підтверджує оплату. Банк запитує у Apple Pay API зашифровані дані платежу.

10. Apple Pay API повертає зашифровані дані, в т.ч. токен оплати.

11. Страница оплати Банка відправляє запит на оплату в платіжний шлюз Банка. Платіжний шлюз розшифровує отриманий токен и робить оплату.

12. Банк повертає сайту або додатку інтернет магазина результат оплати.

13. Покупцю відображається результат оплати.