• ua
  • ru
    Мова тимчасово недоступна для даної сторінки
  • en
    Мова тимчасово недоступна для даної сторінки
A-CLUB

Квітневі знижки для клієнтів Альфа-Банку Україна

Violex – інтернет-магазин канцтоварів дарує знижку 10% на всі товари! Violex пропонує широкий асортимент товарів для офісу, школи, творчості, а також іграшки, господарчі товари, комп’ютерні аксесуари тощо. Щоб отримати знижку, при замовленні на сайті http://violex.kiev.ua/ необхідно ввести промо-код «violex1010» та розрахуватися карткою Альфа-Банку Україна. Знижка діє до 30 квітня 2018 року. При покупці від 500 гривень доставка безкоштовна.

Grand Prix – магазин товарів для танців та гімнастики, як найкращих світових брендів так і власного виробництва. З 02 по 22 квітня 2018 року на будь-яке замовлення з промо-кодом «GRANDPRIX-10AB» для власників карток Альфа-Банку діє знижка 10%. Скористатися знижкою можна як при онлайн замовленні на сайті https://allfordance.com/ , так і у роздрібних магазинах за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська 11 та м. Київ, вул. Данькевича 4а (використовуйте промо-код як пароль). Знижка не додається до інших акційних пропозицій Grand Prix та дисконтних карт програми лояльності магазину.

ISEI – мережа магазинів краси та догляду. Ловіть нагоду придбати високоякісну косметику по догляду за обличчям зі знижкою 15%. Акція діє з 01 квітня по 10 травня 2018 року та розповсюджується на всі товари у розділі «Обличчя», окрім декоративної косметики. Щоб отримати знижку, скористайтеся промо-кодом  «BJZ6HC»  при замовленні на сайті https://isei.ua/ та у магазині (промо-код необхідно повідомити касиру). При замовленні на сайті від 500 гривень – доставка по Україні безкоштовно.

Скористатися знижками дуже просто, для цього достатньо:

  • зайти на сайт інтернет-магазину;
  • ввести промокод у відповідне поле підчас оформлення замовлення;
  • сплатити замовлення карткою Альфа-Банку Україна.
Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат