Інтернет-еквайринг

Прийом платежів в інтернеті (інтернет-еквайринг) — проведення та обробка операцій з використанням банківських карток Visa и MasterCard на сайті (в т. ч. мобільних версіях) та в мобільних додатках компанії.

Навіщо підключати послугу інтернет-еквайрингу?

залучення нових високодохідних клієнтів, що віддають перевагу сплачувати за товари та послуги через інтернетзалучення нових високодохідних клієнтів, що віддають перевагу сплачувати за товари та послуги через інтернет
збільшення середнього чеку та підвищення лояльності поточних клієнтівзниження операційних витрат компанії (утримання мережі магазинів, інкасація та ін.)

Чому Альфа-Банк?

більш ніж 10-річний досвід надання послуг з прийому оплати платіжними картками в інтернетіінтернет-еквайринг для Call-центру компанії (сплата за товари (послуги) за телефоном та IVR)
один з кращих показників протидії шахрайству на ринкуможливість налаштування автоматичних платежів (регулярний платіж)
гнучке налаштування системи фрод-моніторингупроста інтеграція (готові рішення для популярних платформ CMS)
використання технологій 3D-Secure від VISA та SecureCode від MasterCardвиставлення рахунків (без інтеграції)
онлайн доступ співробітника компанії в систему звітності, контролю та моніторингу клієнтських операцій з можливістю налаштування системи під вимоги компанії та здійснення операцій «відміна», «повернення» (в т. ч. часткове)можливість використання двохстадійної схеми проведення транзакції – холдування суми на картці з подальшим завершенням/скасуванням платежу на стороні компанії

Тарифи
Всі умови погоджуються індивідуально з партнером.

Детальніше про послугу