preloader

Гарне здоров'я

Наш Банк є соціально відповідальною компанією, яка робить свій внесок у розвиток українського суспільства через власні проекти, участь у спонсорських та благодійних програмах, які сприяють поліпшенню рівня життя українців, відкриваючи перед ними нові можливості. Пріоритетними сферами для здійснення соціальних інвестицій Банку є освіта, її якість та доступність, здоров’я у формі підтримки медичних закладів та спортивних ініціатив, підтримка малозабезпечених верств населення, зокрема дітей, та екологія, починаючи від організації офісного простору Банку до організованого прибирання територій в наших рідних містах.

Допомога Інституту Амосова

Вже четвертий рік поспіль наш Банк підтримує Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. Амосова. В рамках корпоративного соціального волонтерства через участь у великих корпоративних заходах Банку наші співробітники щорічно збирають кошти для придбання якісних медикаментів, сучасної медичної техніки та хірургічного обладнання для Інституту. Закупівлю допомагає здійснювати благодійний фонд «Твоя опора».

Загалом за 2016-2017 роки ініціатива зібрала 655 тис. грн, за 2018 рік – 633 тис. грн.

 

Дні донорства

У 2019 році співробітники нашого Банку вперше відзначали Всесвітній день донора крові. За три дні понад 150 добровольців з підрозділів у Києві, Чернігові та Дніпрі взяли участь у Днях донорства в нашому Банку.

Зібраний матеріал було направлено на потреби пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова.

 

Ми – чемпіони

З 2017 року наш Банк представлено на міжкорпоративних дитячих спортивних змаганнях «Ми – чемпіони». Діти наших співробітників активно включились у змагання, що проходять двічі на рік між юними спортсменами – дітьми співробітників іменитих компаній українського ринку. Команда нашого Банку є найчисельнішою серед корпоративних учасників і налічує 35 маленьких спортсменів. Протягом чемпіонату діти беруть участь у змаганнях формату «Веселі старти» та змагаються в швидкості, вправності, витривалості, а також кмітливості.

 

 

Біг як запорука здоров’я

Вже багато років команда співробітників з честю представляє наш Банк у різних бігових марафонах. Так, з 2014 року ми беремо участь у благодійному спортивному заході – «Пробіг під каштанами», метою якого є допомога хворим дітям з вадами серця через збір коштів на обладнання для Центру дитячої кардіології та хірургії МОЗ України. Щорічно кількість учасників цього забігу від нашого Банку складає від 200 до 300 чоловік.

З 2018 року співробітники Банку також беруть участь у Wizz Air Kyiv City Marathon. Наші колеги подолали всі представлені дистанції – 2 км, 5 км, 21 км і 42 км.

У квітні 2019 року 50 співробітників нашого Банку взяли участь у марафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який загалом об’єднав 13 000 бігунів з 57 країн світу.

 

Здійсни мрію

У жовтні 2018 року наш Банк приєднався до масштабного благодійного проєкту  «Здійсни мрію», який реалізують 1+1 медіа і ТСН спільно з благодійними фондами «Ти не один» та «Крона». Мета проєкту – навчити українських дітей по-справжньому мріяти, а також допомогти здійсненню найзаповітніших мрій важкохворих дітей з усієї України.

Вже 28 жовтня 2018 року у Львові в рамках цього проєкту наш Банк та фонд «Ти не один» провели арт-марафон #МояДитячаМрія. Протягом дня велетенська стіна, встановлена на площі Ринок, наповнилась малюнками мрій маленьких львів’ян, гостей міста, співробітників нашого Банку. Організатори нарахували 1 128 картин.

А в листопаді того ж року арт-марафон відбувся і окремо для дітей співробітників Банку. Всього надійшло 134 малюнки дитячих мрій. 20 авторів, мрії яких були пов’язані із дослідженнями космосу, підводного світу, відкриттями в науці, допомогою іншим тощо, отримали можливість разом із батьками відвідати  студію 1+1 у Києві.

На початку 2019 року наш Банк також долучився до ініціативи учнів Новопечерської школи, які власними силами зібрали 130 000 грн для підопічних проекту «Здійсни мрію» та перерахували їх на рахунок  благодійного фонду «Ти не один» у відділенні «Альфа-Банку» на Хрещатику (Київ). А в квітні наш Банк підтримав презентацію спецвипуску журналу «Новое время» – «Мрії заради життя», який був присвячений проекту.

Влітку 2019 року наш Банк долучився до безпосереднього здійснення мрії маленької підопічної проєкту - важкохворої зоозахисниці Діани Письменної з Київщини. Діана прагне рятувати безпритульних чотириногих друзів, тож з допомогою Альфа-Банку дівчинка відвідала найбільший в Україні притулок для бездомних тварин «Сіріус» та поспілкувались з його власницею, а потім побували в Лондоні в найвідомішому в світі притулку для тварин – Баттерсі (Battersea). Притулок є справжнім взірцем, як люди повинні піклуватися про тварин. За 157 років існування закладу працівники Battersea врятували, вилікували та влаштували в родини понад 3 млн підопічних.