preloader

Ні бідності

Наш Банк є соціально відповідальною компанією, яка робить свій внесок у розвиток українського суспільства через власні проекти, участь у спонсорських та благодійних програмах, які сприяють поліпшенню рівня життя українців, відкриваючи перед ними нові можливості. Пріоритетними сферами для здійснення соціальних інвестицій Банку є освіта, її якість та доступність, здоров’я у формі підтримки медичних закладів та спортивних ініціатив, підтримка малозабезпечених верств населення, зокрема дітей, та екологія, починаючи від організації офісного простору Банку до організованого прибирання територій в наших рідних містах.

Повний портфель

З 2017 року наш Банк проводить благодійну ініціативу «Повний портфель». У рамках проєкту до 1 вересня для дітей, позбавлених батьківського піклування, співробітники збирають кошти на закупівлю портфелів та шкільної форми. Щорічно наш Банк підтримує школяриків понад 10 дитячих будинків та шкіл-інтернатів у різних регіонах України. За три роки дії ініціатива зібрала портфелі для понад півтисячі школярів.
 

Мрія в подарунок

З 2017 року наш Банк до різдвяних свят здійснює мрії дітей, позбавлених батьківської опіки, в рамках проєкту «Мрія в подарунок». Щороку в грудні співробітники Банку відвідують дитячі будинки з новорічними подарунками і справжнім святковим дійством, на якому можна зустріти від очікуваного Діда Мороза до неочікуваних героїв із сучасних мультиплікаційних фільмів.

Лише в 2018 році проект навідався до 10 дитячих будинків, подарувавши казкове свято для 400 їхніх вихованців. Загалом за роки існування проєкту, були здійснені мрії понад 600 дітей.

 

Дитячий майданчик у подарунок

У 2017 році наш Банк облаштував дитячий майданчик та закупив ігрове обладнання для центру реабілітації та соціальної допомоги переселенців в смт. Коцюбинське (Київська область). Проєкт було реалізовано до Міжнародного дня захисту дітей при підтримці постійного партнера Банку в благодійних ініціативах – благодійного фонду «Благомай».