preloader

Збереження екосистем

Наш Банк є соціально відповідальною компанією, яка робить свій внесок у розвиток українського суспільства через власні проєкти, участь у спонсорських та благодійних програмах, які сприяють поліпшенню рівня життя українців, відкриваючи перед ними нові можливості. Пріоритетними сферами для здійснення соціальних інвестицій Банку є освіта, її якість та доступність, здоров’я у формі підтримки медичних закладів та спортивних ініціатив, підтримка малозабезпечених верств населення, зокрема дітей, та екологія, починаючи від організації офісного простору Банку до організованого прибирання територій у наших рідних містах.

Година Землі

У 2017 році наш Банк приєднався до всесвітньої екоініціативи «Година Землі», яка традиційно проходить у передостанню чи останню суботу березня. В цей день у всіх відділеннях та офісах нашого Банку на одну годину вимикається світло, щоб привернути увагу суспільства до екологічних проблем нашої планети.

 

Екоофіс

Дбаючи про довкілля та майбутнє нашої планети, наш Банк невпинно рухається по шляху втілення екологічних ініціатив на робочих місцях своїх співробітників. Серед ініціатив в рамках Екоофісу – сортування сміття, поступова відмова від пластикового посуду, заохочення до використання термочашок у кавових точках Головного офісу в Києві, збір батарейок та передача їх на утилізацію, зменшення використання паперових носіїв тощо.

 

ECODAY

З 2016 року у квітні-травні співробітники нашого Банку по всій Україні беруть участь у проєкті ECODAY. У рамках екологічної ініціативи вони наводять порядок у громадських зонах відпочинку, парках, дитячих майданчиках, ділянках, що межують з річками та озерами, роблять свій внесок в озеленення рідних міст. Кількість учасників проєкту з кожним роком збільшується і в 2019 році ініціатива охопила вже 66 міст. Зокрема, у київській толоці, яка проходила в столичному парку «Нивки», взяло участь близько 400 співробітників, які зібрали 3 тонни сміття та 12 тонн листя. За рік до цього ця цифра також перевищила 10 тонн сміття.