preloader

Якісна освіта

Наш Банк є соціально відповідальною компанією, яка робить свій внесок у розвиток українського суспільства через власні проєкти, участь у спонсорських та благодійних програмах, які сприяють поліпшенню рівня життя українців, відкриваючи перед ними нові можливості. Пріоритетними сферами для здійснення соціальних інвестицій Банку є освіта, її якість та доступність, здоров’я у формі підтримки медичних закладів та спортивних ініціатив, підтримка малозабезпечених верств населення, зокрема дітей, та екологія, починаючи від організації офісного простору Банку до організованого прибирання територій у наших рідних містах.

#Освітабезмеж

З 2018 року наш Банк взяв курс на підтримку освіти та заохочення до неї всіх верств населення протягом усього життя. В рамках цієї ініціативи у вересні 2018 та травні 2019 років Генеральний менеджер Банку Іван Світек провів освітні зустрічі зі студентами програм Executive MBA та Senior Executive MBA Міжнародного Інституту Менеджменту («МІМ-Київ»). Також Банк долучився до оновлення та розширення портфелю навчальних комп’ютерних бізнес-симуляцій для використання в програмах МВА та Pre-MBA Інституту.

У листопаді 2018 року пан Світек виступив перед студентами Київської школи економіки (Kyiv School of Economics, KSE) на зустрічі #KSE_Business_Insights у Kyiv School of Economics. А в 2019 році наш Банк підтримав бібліотечний фонд KSE, передавши примірники навчальної літератури для всіх курсів навчання та передплативши для бібліотеки річну підписку на визнане у всьому світі щомісячне бізнес-видання для управлінців - Harward Business Review. Станом на 1 вересня 2019 року наш Банк поповнив бібліотечний фонд 40 книжками.

 

Всесвітній день заощаджень

З 2017 року наш Банк бере участь у проєкті «Всесвітній день заощаджень в Україні», який проводиться щорічно за ініціативи банків-членів Національної Асоціації Банків України. В рамках проєкту всеукраїнського масштабу проводяться заходи, спрямовані на підвищення довіри до банківського сектору та рівня фінансової грамотності молоді. Зокрема наш Банк організовує інтерактивні лекції та проводить оглядові екскурсії для дітей співробітників.

 

Марафон з фінансової грамотності

Щорічно, починаючи з 2016 року, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, волонтери нашого Банку беруть участь у Марафоні «Фінансової грамотності». В рамках ініціативи співробітники відвідують дитячі будинки і школи-інтернати та проводять заняття з фінансової грамотності для вихованців опікуваних закладів, спілкуються та грають з ними. Завдання марафону – навчити  дітей правильно планувати бюджет, уникати фінансових помилок, орієнтуватись у банківських продуктах безпечно користуватись буденними фінансовими інструментами (платіжними картками, здійснювати онлайн-перекази чи оплати і т.п.) та не потрапляти у «фінансові пастки». В проєкті беруть участь діти з усієї України. За роки роботи проєкту на уроках з фінансової грамотності побувало близько 800 дітей.

 

Forum West

У 2019 році наш Банк став партнером HDpartners в організації та проведенні Forum West – ряду вузькоспеціалізованих бізнес-заходів, цільовою аудиторією для яких є юридичні особи. Наші спеціалісти не лише беруть участь в дискусійних зустрічах в рамках проєкту, але й проводять фахові лекції, які базуються на їх знаннях та практичному досвіді роботи.