preloader

Погашай кредит у зручний спосіб

Для економії часу і більшої зручності ми створили безліч способів погашення, обирай будь-який

Обирай найзручніший спосіб погашення

01.

Sense SuperАpp

Погашай кредит онлайн у цифровому банку з картки Альфа-Банку або іншого банку. Відстежуй дату, суму платежу, залишок за кредитом, переглядай історію.
02.

Автоплатіж

Налаштовуй автоматичний щомісячний платіж за кредитом у Sense SuperApp. Можеш вибрати для списання як рахунок чи дебетову картку Альфа-Банку, так і картку іншого банку.
03.

Альфа-Погашення

Переходь та користуйся сервісом online-погашення кредитів та поповнення кредитних карток. Введи номер кредитного рахунку, картки або договору, а також номер, строк дії та CVV-код картки будь-якого українського банку, з якої бажаєш сплатити.
04.

Відділення Альфа-Банку

Сплачуй кредит готівкою або карткою в касі будь-якого відділення за номером договору або рахунку. Натискай «Детальніше» та вибирай найближче відділення Альфа-Банку.
05.

Термінали самообслуговування

Сплачуй кредит або поповнюй кредитну картку в терміналах партнерів Альфа-Банку. Щоб здійснити платіж, введи: за кредитом — номер кредитного рахунку у форматі IBAN (29 цифр); за карткою — номер картки (16 цифр).
06.

Банкомати Альфи з функцією Cash-in

Вибери в меню банкомата сплату кредиту чи поповнення кредитної картки.
Введи номер рахунку або номер картки та внеси необхідну суму готівкою.

Додаткова інформація

Як дізнатися дату і суму платежу

1. За допомогою мобільного додатку Sense SuperАpp для Android та iOS, у розділі «Погасити кредит».

2. У Графіку погашення, наданому вам під час оформлення кредиту.

3. Зателефонувавши до Центру цілодобової підтримки клієнтів за телефоном 0 800 50 20 50. При цьому зателефонувати ви можете безпосередньо у відділенні Альфа-Банку для приватних осіб у залі цілодобового обслуговування є спеціальний «червоний телефон» для зв'язку з Центром цілодобової підтримки клієнтів.