preloader

Розвиток бізнесу з українськими та іноземними банками та іноземними небанківськими фінансовими інститутами, вибудовування довгострокових партнерських відносин з банками-кореспондентами та банками-контрагентами з різних напрямків співпраці, надання їм комплексного і якісного банківського сервісу було і залишається одним з головних напрямків діяльності АТ «Альфа-Банк».

Широка мережа банків-кореспондентів та банків-контрагентів дозволяє АТ «Альфа-Банк» здійснювати міжнародні розрахунки через кореспондентські рахунки, відкриті в іноземних валютах в першокласних банках країн ближнього і далекого зарубіжжя, в усіх основних валютах світу. При виборі кореспондента АТ «Альфа-Банк» керується його репутацією, фінансовим станом і показниками надійності, а також якістю послуг, що надаються.

АТ «Альфа-Банк» надає послуги з відкриття кореспондентських рахунків типу Лоро в національній валюті України та в іноземних валютах.

З метою встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва АТ «Альфа-Банк» пропонує українським й іноземним банкам максимально повний спектр високоякісних і конкурентних банківських послуг.

З усіх питань, що стосуються міжбанківського співробітництва, просимо звертатися до Відділу по роботі з фінансовими інститутами.

Перелік послуг для фінансових інститутів:

- Кореспондентські рахунки

- Міжбанківські операції

- Операції з цінними паперами

- Документарні операції та операції торгового фінансування

Додаткова інформація:

Стандартні платіжні реквізити АТ «АЛЬФА-БАНК»

Протидія відмиванню коштів та процедури «Знай свого клієнта»

Місцезнаходження:

03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100

Офіційна кореспонденція, що відправляється на адресу АТ «Альфа-Банк», має бути спрямована виключно за його місцезнаходженням.

Офіційна кореспонденція, що спрямовується за іншими адресами структурних підрозділів АТ «Альфа-Банк», не вважається спрямованою в АТ «Альфа-Банк» і не несе для АТ «Альфа-Банк» юридично зобов'язуючих наслідків.