500 000 осіб – за 116 днів. Sense SuperApp відзначає кругле число. Цифровий банк від Альфа-Банку розігрує 500 000 бонусів Cash'U

Новини 22 березня 2021 - 16:30

26 листопада 2020 року Альфа-Банк Україна запустив Sense SuperApp. За дивним збігом знадобилося рівно 26 днів, щоб зібрати в новому цифровому банку перших 100 тисяч клієнтів, і трохи більше сотні, щоб зібрати перші півмільйона. За цей час всередині проєкту відбулася купа значних речей з позначкою «вперше»: перша в країні відеоідентифікація, а потім ще швидша реєстрація за допомогою застосунку Дія, перше місце за завантаженнями в секторі фінзастосунків на Android-пристроях, перше унікальне об'єднання доступу до банківського та мобільного рахунків – разом із Київстар.

Чим не привід відзначити? Наприклад, подарувати тисячі осіб 500 000 бонусів Cash'U загалом у програмі винагород Cash`U CLUB.

Що потрібно зробити? Просто робити оплати через застосунок. Будь-які. У залік не йдуть тільки перекази між своїми картками та рахунками, а участь – автоматична. У розіграші братиме участь кожна окрема транзакція, тому чим більше їх буде, тим більше шансів на перемогу.

У чому бонус цих бонусів? Усередині Sense SuperApp бонуси Cash'U можна повертати реальними грошима на картку (до 5000 гривень на місяць) або використовувати, щоб отримати ще більше. Наприклад, брати участь у розіграші цінних призів, як робить щомісяця близько 37 тисяч клієнтів. За 2020 рік така стратегія виявилася успішною для 518 осіб.

З деталями акції можна ознайомитися за посиланням. Сам розіграш буде тривати з 22 березня по 22 квітня включно.

ЦИФРИ

У середньому 215 тис. осіб щомісяця вибирають і змінюють категорії кешбеку в Sense.

217 млн бонусів – стільки нарахував Альфа-Банк своїм клієнтам у 2020 році.

53,6% витрат користувачів припадає на категорію ... «Продукти».