A-CLUB

Банк сьогодні

Альфа-Банк Україна – це великий комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Банк займає лідируючі позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Альфа-Банк Україна входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб. Банк заснований в 1992 році і з 2001 року здійснює діяльність під брендом Альфа-Банк. Входить до складу ABH Holdings SA (ABHH) з 2004 року.

Ми надаємо зручні сучасні банківські рішення клієнтам у всіх сегментах, від приватних осіб до найбільших компаній, будучи одним з лідерів із впровадження нових технологій.

Якість сервісу

Ми працюємо над підвищенням якості сервісу — це наш ключовий пріоритет у взаємовідносинах з клієнтами.

докладніше
Соціальні інвестиції

Соціальні інвестиції

Альфа-Банк Україна є відповідальним банком і підтримує спонсорські та благодійні програми, які сприяють соціальному і культурному розвитку суспільства.

Пріоритетними сферами для здійснення соціальних інвестицій є підтримка національної культури і мистецтва, а також допомога дітям-сиротам і тяжкохворим дітям.

Прес-центр

Ласкаво просимо в прес-центр Альфа-Банку Україна!

У цьому розділі ви можете ознайомитися з останніми новинами, дізнатися про плановані заходи і скористатися ресурсами для ЗМІ.

Ви також можете отримати коментарі наших експертів про наш Банк, наші послуги та продукти, про банківську сферу та макроекономічну ситуацію в країні, зв’язавшись із нашою прес-службою.

+380 44 499 05 74

телефон

+380 44 490 46 12

факс

press@alfabank.kiev.ua

e-mail:

Довідкова інформація

Реквізити банку
Ліцензії

ПАТ «Альфа-Банк»

назва підприємства

01001, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6

юридична адреса

01001, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6

поштова адреса

+380 44 490 46 00

телефон

+380 44 490 46 01

факс

32000102001026

кореспондентський рахунок

ALFAUAUK

SWIFT

ccd@alfabank.kiev.ua

електронна пошта

300346

код МФО

23494714

код ЕГРПОУ

300001

код банку у НБУ

Вікторія Вікторівна Михайльо

Голова Правління

Головкова Світлана Геннадіївна

Головний бухгалтер

Альфа-банк Україна був зареєстрований Національним банком України 24 березня 1993 року за реєстраційним номером 158 та його поточна банківська ліцензія була повторно видана 5 жовтня 2011 року. Банк має право на надання різних видів банківських послуг в межах діючого законодавства та на підставі ліцензій, виданих Національним банком України.

Також Банком отримані ліцензії Національної Комісії з Цінних Паперів і Фондового Ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку, включаючи депозитарну діяльність депозитарної установи, діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування, діяльність з торгівлі цінними паперами: брокерська діяльність, андеррайтинг, дилерська діяльність.

Альфа-Банк Україна в соціальних медіа

Ми використовуємо популярні соціальні медіа для підтримки і консультацій наших клієнтів у вирішенні найбільш термінових фінансових питань.

У наших співтовариствах ви можете дізнатися про новітні банківські рішення, інновації і тренди, ноу-хау, які допоможуть вам у фінансовому плануванні й управлінні своїми коштами.

Нам цікава ваша думка — і ми використовуємо її для підвищення якості обслуговування й оптимізації нашої роботи. У Facebook ви можете як оцінити саму сторінку Альфа-Банк Україна, так і поставити оцінку нам як організації.

Приєднуйтеся до нас, ми будемо вам раді!

Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат