preloader

Про банк

Альфа-Банк Україна надає зручні сучасні банківські рішення клієнтам у всіх сегментах: від приватних осіб до найбільших компаній, будучи одним із лідерів у впровадженні нових технологій.

Загальна інформація

Наша місія: «Створюємо світ для Ваших грошей, бізнесу та мрії»

 

Ми існуємо для наших клієнтів, задовольняємо їх щоденні фінансові потреби, звільняючи ресурси для більш важливого, ніж похід до банку.

Ця місія в одній фразі відображає суть нашого обслуговування, простоту фінансових рішень, повний спектр послуг та інноваційні сервіси.

 

Банк займає провідні позиції в галузі в корпоративному і роздрібному сегментах, інвестиційному бізнесі й активно розвивається в сегменті малих і середніх підприємств, пропонуючи клієнтам інноваційні рішення та забезпечуючи високу якість сервісу.

Банк виконує свою місію задоволення щоденних фінансових потреб клієнтів, забезпечуючи якісне обслуговування, простоту фінансових рішень і пропонуючи сучасні сервіси, які спрощують життя користувачів.

 

Ми послідовні в реалізації нашої стратегії роботи на банківському ринку України. Новий реліз стратегії є продовженням довгострокового бачення розвитку Банку з боку наших акціонерів. Альфа-Банк Україна зосередиться на посиленні позицій у десятці найбільших універсальних банків України, розвиваючись як органічно, так і, можливо, шляхом придбань. Ми маємо намір бути в числі провідних банків у кожному сегменті своєї присутності.

 

Наше бачення — бути не тільки одним з найбільших, але й одним із найбільш якісних банків галузі і з точки зору портфеля запозичень, і з точки зору клієнтського обслуговування.

Маленькі та великі перемоги

2021 рік

The Banker: Альфа-Банк Україна визнано «Банком року 2021»

Видання Global Finance визнало Альфа-Банк найкращим банком в Україні

Global Finance: Альфа-Банк Україна визнано найкращим SME-банком в Україні

Приватний банкінг A-Club став найкращим в Україні за версією Global Finance

Альфа-Банк отримав нагороду The Best Consumer Digital Bank in Ukraine від видання Global Finance

Альфа-Банк Україна відзначено нагородою Visa Global Service Quality Award

Альфа-Банк Україна отримав нагороду Visa Global Service Quality у номінації Lowest Gross Fraud (мінімальний рівень шахрайства за картками). Міжнародна платіжна система Visa відзначила один з найнижчих серед банків-емітентів усього світу рівень шахрайських операцій за картками Альфа-Банку Україна за 2020 рік.

Альфа-Банк Україна отримав чотири вищі нагороди від «Фінансового клубу» у рамках щорічного дослідження «50 провідних банків України 2021»

Альфа-Банк Україна отримав першість у двох продуктових номінаціях: «Зарплатні проєкти» і «Преміальний банкінг». У персональній номінації «Представники фінансового сектора» рейтингу «Фінансове визнання-2021» 1-ше місце зайняв Роман Шпек, голова ради Незалежної асоціації банків України і голова Наглядової ради Альфа-Банку Україна. Перше місце в номінації «Кращий фінансовий директор» зайняв Дмитро Сєрьожин, член правління та головний фінансовий директор Альфа-Банку Україна.

FinAwards 2021: Альфа-Банк Україна – кращий у дистанційному обслуговуванні клієнтів

Альфа-Банк Україна отримав нагороди у п'яти номінаціях щорічної премії FinAwards 2021, що проводять фінансові портали «Мінфін» і Finance.ua: найкраще дистанційне обслуговування (1 місце); передові технології та інновації (3 місце); найкраща програма лояльності (2 місце); найкращий керівник роздрібного бізнесу (3 місце) та найкраща інвест-пропозиція (2 місце).

Euromoney: A-Club найкращий в управлінні великим приватним капіталом в Україні

Авторитетне міжнародне видання Euromoney визнало A-Club Альфа-Банку Україна найкращим сервісом приватного банкінгу для великого приватного капіталу в Україні за результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management 2021.

Альфа-Банк Україна – у топі роботодавців для молоді

Альфа-Банк Україна став єдиним комерційним банком в Україні, що увійшов у топ-25 кращих українських компаній, відкритих для талантів до 25 років. Серед компаній, що представляють різні галузі економіки, експерти обрали тих, які активно співпрацюють з молоддю і пропонують їй перспективне працевлаштування.

Аналітичний відділ Альфа-Банку втретє визнано найкращим у макроекономічних прогнозах для України

Начальник Аналітичного відділу Альфа-Банку Україна Олексій Блінов посів перше місце в рейтингу макроекономічних прогнозів по Україні, складеному Focus Economics за підсумками 2020 року. Це вже втретє, коли представник Альфа-Банку отримує визнання найвищої точності прогнозів щодо української економіки за цим рейтингом.

Антиофіс Альфа-Банку відзначений дизайнерською премією

Результатом успішної реалізації оригінальної ідеї Антиофісу стало призове місце від міжнародної дизайнерської премії INTERIUM 2021 у номінації «Інтер'єр громадського простору, офіси».

2020 рік

Приватний банкінг A-Club став найкращим в Україні за версією The Banker та Global Finance

Авторитетні міжнародні видання The Banker та Professional Wealth Management (Великобританія), а також видання Global Finance (США) визнали A-Club від Альфа-Банку Україна найкращим сервісом приватного банкінгу в Україні у рамках власних спеціалізованих премій.

Альфа-Банк Україна – серед переможців премії «HR-бренд 2020»

Кейс «Трансформація корпоративної культури об’єднаного банку» від Альфа-Банку Україна визнаний найкращим за версією премії «HR-бренд», щорічного всеукраїнського конкурсу HR-кейсів компаній-лідерів.

Контакт-центр Альфа-Банку Україна визнаний кращим за версією DzWINNER-2020

Альфа-Банк Україна став лідером Всеукраїнського конкурсу контакт-центрів, отримавши нагороду DzWINNER-2020 у номінації «Контакт-центр року».

Вікторія Михайльо – у рейтингу 100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо увійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України», який щорічно проводить ділове видання «Фокус».

Вікторія Михайльо – одна з найуспішніших бізнесвумен журналу Forbes Ukraine

Журнал Forbes представив список жінок, які зуміли досягти неймовірних успіхів у бізнесі. Серед 33-х українок, які вразили бізнес-спільноту своїми досягненнями та діловим хистом – Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна.

Альфа-Банк Україна отримав п’ять вищих нагород від «Фінансового клубу»

За результатами дослідження «50 провідних банків України 2020», Альфа-Банк Україна став кращим у номінаціях «Класичний депозит», «Кредит готівкою» та «Зарплатні проєкти». У номінації «Представники фінансового сектора» найвищу нагороду отримав Роман Шпек, голова Спостережної ради Альфа-Банку Україна, голова ради Незалежної асоціації банків України. «Кращим фінансовим директором» став Дмитро Сєрьожин, член Правління та головний фінансовий директор Альфа-Банку Україна.

Альфа-Банк Україна – серед лідерів банківського ринку в рейтингу «Фінансовий Оскар 2019»

У рамках проєкту «Фінансовий Оскар» ділового медіа БІЗНЕС Альфа-Банк Україна отримав перше місце в номінації «Драйвер споживання» за здобутки у споживчому кредитуванні, друге місце – в номінації «Вибір населення» за лідерські позиції в залученні депозитів, а також увійшов до ТОП-3 банків з найкращим мобільним банкінгом.

Альфа-Банк Україна отримав нагороди FinAwards 2020 за найвигідніший кешбек, відгуки клієнтів і кредит готівкою

Альфа-Банк Україна завоював одразу чотири нагороди в номінаціях «Краща рекламна кампанія», «Краща програма лояльності», «Народний банк» і «Кращий кредит готівкою» за версією премії FinAwards 2020. Вибір кращих здійснювався шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua і відкритого голосування читачів сайту.

Альфа-Банк Україна – у списку найбільших платників податків

Згідно з даними, оприлюдненими Державною фіскальною службою в журналі «Рейтинг», Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-100 найбільших платників податків у 2019 році. Банк піднявся на 55-ту позицію в рейтингу, а також посів шосте місце за обсягом перерахувань до бюджету серед українських фінустанов.

Дмитро Сєрьожин увійшов в ТОП-30 кращих фінансових директорів України

Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та редакція порталу Delo.ua склали рейтинг фінансових директорів України. У число 30-ти кращих увійшов Головний фінансовий директор і член Правління Альфа-Банку Україна Дмитро Сєрьожин.

Euromoney назвав А-Клуб кращим сервісом приватного банкінгу в Україні

Авторитетне міжнародне видання Euromoney назвало А-Клуб Альфа-Банку Україна сервісом приватного банкінгу №1 в Україні. Нагорода присуджується банку п'ятий рік поспіль за результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management 2020.

Альфа-Банк Україна став кращим роздрібним і ощадним банком України

Альфа-Банк Україна відзначений трьома нагородами в рейтингу «Банки 2020 року» за версією інформаційного агентства «Фінансовий клуб». Альфа-Банк Україна переміг у номінаціях «Роздрібний банк», «Ощадний банк для населення» і «Ощадний банк для бізнесу».

2019 рік

Альфа-Банк Україна – в ТОП-50 інноваційних компаній України

Спільно з профільними експертами і читачами Delo.ua, редакція журналу «ТОП-100» склала рейтинг «Інноваційні компанії», в якому виділила 50 найбільш інноваційних компаній та відібрала по п'ять лідерів у кожній галузі. У фінансовому секторі найбільш інноваційним визнаний Альфа-Банк Україна.

Онлайн-банкінги Альфа-Банку Україна завоювали нагороди PSM Awards 2019

Digital-платформа для бізнесу «ОК, Альфа!» та інтернет-банкінг для фізосіб My Alfa-Bank Альфа-Банку Україна відзначені найпрестижнішою премією в галузі FinTech і e-commerce – PSM Awards 2019.

Вікторія Михайльо – в рейтингу ТОП-50 українських топ-менеджерів

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо увійшла в ТОП-10 найбільш публічних та ефективних українських топ-менеджерів за результатами рейтингу «50 капітанів бізнесу» журналу «Кореспондент».

Альфа-Банк Україна зайняв перше місце за найкращу цінову пропозицію для ФОП

Альфа-Банк Україна переміг у номінації «Цінова пропозиція» і зайняв другі місця в номінаціях «Кращий продукт» і «Сервіс» за вибором аудиторії журналу БІЗНЕС.

Представляючи Альфа-Банк Україна, БІЗНЕС зазначив переваги онлайн-системи «ОК, Альфа!» для підприємців.

Вікторія Михайльо – в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо стала однією з 100 найвпливовіших жінок України в щорічному рейтингу ділового видання «Фокус». Уже вшосте Вікторія Михайльо входить в число найвпливовіших жінок України.

Діджитал-платформа «ОК, Альфа!» відзначена в ТОП-5 кращих інтернет-банків країн СНД і Кавказу

За підсумками дослідження міжнародної асоціація бізнес-банкірів SME Banking Club, діджитал-платформа «ОК, Альфа!» отримала високу оцінку і потрапила в ТОП-5 кращих рішень, поряд з топовими міжнародними банками в цьому сегменті.

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-50 компаній з найвидатнішими інноваціями

Журнал БІЗНЕС зазначив Альфа-Банк Україна як фінансова установа, яка динамічно рухається у бік fintech і діджиталізації. Результатом цієї співпраці стало чимало інноваційних рішень. Зокрема, з'явився новий продукт – онлайн-банкінг для підприємців «ОК, Альфа!»

Альфа-Банк Україна отримав нагороду за відкритість і відповідальність

Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) відзначила Альфа-Банк Україна в номінації «За відкритість і відповідальність». Банк, який є дійсним членом Федерації, був відзначений за складання та надання відкритої і прозорої фінансової звітності відповідно до вимог МСФЗ (міжнародних стандартів фінансової звітності).

Альфа-Банк Україна – №1 у рейтингу наднадійності депозитів

Альфа-Банк Україна – на першому місці рейтингу наднадійності українських банків, яким вкладники можуть довіряти без тіні сумніву, за версією журналу «Особистий рахунок».

Карта «Максимум» перемогла в рейтингу кредитних карт з кешбеком

Авторитетний фінансовий портал Finance.ua склав рейтинг кредитних карт з кешбеком, представлених на банківському ринку України. На першому місці – кредитна картка «Максимум» від Альфа-Банку Україна з кешбеком до 20%.

Альфа-Банк Україна отримав нагороди FinAwards 2019 за кращі карти, рекламу й інтернет-банк

У рамках FinAwards 2019 картка Platinum Black Plus від Альфа-Банку Україна стала переможцем в категорії «Краща дебетова карта VIP», пакет послуг Comfort в категорії «Краща дебетова картка mass». Також у заліку Альфа-Банку перемога в номінації «Краща рекламна кампанія» і друге місце в категоріях «Кращий кредит готівкою» і «Кращий інтернет-банк».

Альфа-Банк Україна відзначений у двох номінаціях на SME Banking Club Conference 2019 Тбілісі

Альфа-Банк Україна став учасником 5-ї міжнародної банківської конференції Caucasus SME Banking Club Conference 2019, організатором якої виступив SME Banking Club. За підсумками заходу Альфа-Банк Україна з проектом онлайн-банку для МСБ «ОК, Альфа!» був відзначений відразу в двох номінаціях: «Найбільш інноваційний Банк 2018» і «ТОП-20 Business Online Banking 2019».

Іван Світек – у трійці найбільш ефективних топ-менеджерів фінансового сектора

Журнал «Фокус» представив щорічний рейтинг 33 кращих топ-менеджерів країни. Іван Світек, Генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банку, увійшов в ТОП-3 найбільш ефективних топ-менеджерів у банківській сфері.

Альфа-Банк Україна отримав чотири нагороди від «Фінансового клубу»

За результатами щорічного дослідження «50 провідних банків України 2019» Альфа-Банк Україна отримав першість у номінаціях «Класичний депозит» і «Преміальний банкінг», а також піднявся на 3-те місце в загальному рейтингу банків.

Альфа-Банк Україна визнаний лідером з фінансового здоров'я й ефективності

За результатами рейтингу фінансового здоров'я банків, Альфа-Банк Україна зайняв перше місце як найефективніший банк і друге місце за узагальненим індексом фінансового здоров'я найбільших банків України, як державних, так і приватних. Також Альфа-Банк Україна увійшов в «вісімку» лідерів з точки зору надійності.

Альфа-Банк Україна відзначений у рейтингу «Фінансовий ОСКАР 2018»

Популярний український журнал БІЗНЕС традиційно визначив лідерів ринку за підсумками 2018 року в рейтингу «Фінансовий ОСКАР». Альфа-Банк Україна зайняв друге місце в номінації «Вибір населення» за досягнення в сфері обслуговування і залучення депозитів фізичних осіб.

2018 рік

Онлайн-сервіси Альфа-Банку Україна завоювали дві нагороди PSM Awards 2018

Інтернет-банкінг My Alfa-Bank і мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine отримали нагороди престижної премії в області FinTech і e-commerce – PSM Awards 2018. Розробки Альфа-Банку Україна увійшли в ТОП-3 переможців у номінаціях «Кращий інтернет-банкінг в Україні» і «Кращий мобільний додаток банку».

Альфа-Банк Україна – №1 з лояльності вкладників третій квартал поспіль

У рейтингу найбільш стійких банків України від популярного фінансового порталу «Мінфін» Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-10 найбільш стійких банків за підсумками третього кварталу і посів перше місце за показником рівня довіри і лояльності вкладників вже третій квартал поспіль.

Вікторія Михайльо – знову в ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо знову увійшла в традиційний щорічний рейтинг «100 найвпливовіших жінок України» за версією ділового видання «Фокус».

Кредитні картки Альфа-Банку Україна – перші в рейтингу кращих

Незалежна дослідницька компанія «Простобанк Консалтинг» визначила кращі кредитні карти для українських споживачів у третьому кварталі 2018 року. Кредитні картки Альфа-Банку Україна зайняли відразу два перших місця.

Іван Світек увійшов в ТОП-20 найефективніших іноземних менеджерів

Одним із найефективніших іноземних топ-менеджерів українського бізнесу за версією популярного ділового журналу «Бізнес» став Іван Світек, СЕО Альфа-Груп в Україні і Голова Правління Укрсоцбанку.

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали статус акредитованого роботодавця АССА

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали статус акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) за напрямом «Професійний розвиток».

Альфа-Банк Україна – №1 з лояльності вкладників

За підсумками відкритого опитування, який традиційно проводить портал «Мінфін», Альфа-Банк Україна посів перше місце за показником рівня довіри і лояльності вкладників.

Альфа-Банк Україна отримав три нагороди від «Фінансового клубу»

За підсумками щорічного дослідження «50 провідних банків України» від «Фінансового клубу» Альфа-Банк Україна отримав першість у номінації «Карткові кредити» і зайняв 4-те місце в загальному рейтингу найбільших банків.

Альфа-Банк Україна отримав «Фінансовий ОСКАР» за досягнення в кредитуванні

Популярний український журнал БІЗНЕС визначив лідерів фінансового ринку за підсумками 2017 року рейтингу «Фінансовий ОСКАР-2017». Альфа-Банк Україна отримав перше місце в споживчому кредитуванні, а також увійшов до ТОП-3 найбільш професійних банків і лідерів карткового ринку, і зайняв 4-те місце в номінації «Онлайн-банк».

Альфа-Банк Україна отримав нагороди від FinAwards 2018 за кращі картки

19 квітня відбулася церемонія нагородження кращих банків і кращих банківських продуктів України в рамках FinAwards 2018. Картка Platinum Black від Альфа-Банку Україна стала переможцем в категорії «Краща дебетова картка VIP», а картка «Максимум» отримала визнання як «Краща кредитна картка Mass».

Google Pay – в Alfa-Mobile Ukraine

Альфа-Банк Україна став першим банком в Україні, який завдяки впровадженню технології push provisioning надав унікальну можливість оцифрування карток своїх клієнтів безпосередньо в мобільний банкінг Alfa-Mobile Ukraine без необхідності встановлення програми Google Pay.

Вікторія Михайльо увійшла в рейтинг «50 найуспішніших бізнес-леді України»

У традиційному щорічному рейтингу «50 найуспішніших бізнес-леді України» за версією популярного ділового видання «Бізнес» Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, була визнана однією з 50-ти найуспішніших в Україні і однією з ТОП-5 у фінансовій сфері.

Альфа-Банк Україна знову визнаний найбільш роздрібним банком України

Альфа-Банк Україна став переможцем рейтингу «Банки 2018 року», отримавши перше місце в номінації «Найбільш роздрібний банк» від видання «Фінансовий клуб». Відповідно до методики рейтингу, нагорода була вручена за найбільший абсолютний приріст кредитного портфеля фізичних осіб протягом січня-листопада 2017 року, який становив 2,87 млрд грн.

А-Клуб – кращий приватний банкінг за даними журналу Euromoney

A-Клуб Альфа-Банку Україна визнаний кращим сервісом приватного банківського обслуговування в Україні за підсумками дослідження Euromoney Private Banking and Wealth Management в 2017 році. Уже третій рік поспіль A-Клуб отримує нагороду Euromoney як кращий сервіс серед українських фінустанов (номінація Private Banking Services Overall).

2017 рік

Журнал «БІЗНЕС» назвав Альфа-Банк Україна одним з кращих роботодавців року

Альфа-Банк Україна увійшов до рейтингу «Кращий роботодавець року» серед фінансових установ за підсумками опитування популярного видання «Фокус».

Альфа-Банк Україна названо найбільш надійним банком країни

За результатами міжнародного рейтингу найнадійніших банків, який проводиться щорічно впливовим нью-йоркським журналом Global Finance, в 2017 році Альфа-Банк Україна був визнаний найнадійнішим банком України.

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – у числі найбільш надійних банків країни

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк увійшли в підсумковий ТОП-15 найнадійніших банків України за оцінкою видання «Новое Время» та інвестиційної компанії Dragon Capital. Лідерські позиції банків визначалися за кількома ключовими показниками: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, прибутковість банку, якість активів і підтримка акціонерів.

Альфа-Банк Україна був визнаний лідером у споживчому кредитуванні

Популярний український журнал БІЗНЕС визначив лідерів фінансового ринку за підсумками першого півріччя 2017 року рейтингу «Фінансовий ОСКАР 2017». Серед «оскароносних» компаній – Альфа-Банк Україна, який отримав визнання як лідер у споживчому кредитуванні. Крім того, Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 банків, відзначених за активний розвиток технологій інтернет-банкінгу.

Банківський тандем Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку – лідер у номінації «Кращий сервіс для МСБ»

Журнал «Бізнес» назвав банківський тандем Альфа-Банку України та Укрсоцбанку лідером у номінації «Кращий сервіс для МСБ» з добре розвиненими дистанційними каналами продажу, зокрема інтернет-банкінгом. Також Альфа-Банк Україна був названий у трійці лідерів у номінації «Краща цінова пропозиція для МСБ», четвертим у номінації «Кращий продукт для МСБ» і в загальному рейтингу.

Альфа-Банк Україна – переможець у номінації «Драйвер споживання» за версією журналу «Бізнес»

За результатами 20-го щорічного рейтингу «Фінансовий Оскар-2016» від ділового журналу «Бізнес» Альфа-Банк Україна зайняв перше місце в номінації «Драйвер споживання», друге місце в номінації «Онлайн-банк» і 5 – «Вибір населення».

Вікторія Михайльо – у трійці кращих топ-менеджерів банків України згідно з рейтингом ТОП-50 провідних банків

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, посіла третє місце в номінації «Кращий топ-менеджер» щорічного рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, який проводиться компанією «Фінансовий клуб» серед лідерів фінансового ринку країни.

Інтернет-сервіс Альфа-Банку отримав срібло рейтингу ТОП-50 провідних банків України

Інтернет-сервіс Альфа-Банку Україна отримав срібло рейтингу ТОП-50 провідних банків України від «Фінансового клубу». У порівнянні з торішнім рейтингом, Альфа-Банк просунувся вперед відразу на три позиції.

Альфа-Банк Україна отримав 7 нагород в рейтингу ТОП-50 провідних банків України

У щорічному рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, який проводить «Фінансовий клуб», Альфа-Банк Україна отримав сім нагород, чотири з яких – найвищого ґатунку. Зокрема, банк отримав перше місце в номінаціях: «Карткові кредити» (піднявся на 1 позицію в порівнянні з минулим роком) і «Кредит готівкою» (+ 2 позиції). А-Клуб визнаний кращим в номінації «Преміальний банкінг» (+2 позиції).

А-Клуб Альфа-Банку Україна визнаний кращим серед українських банків в рейтингу Euromoney в 2016

А-Клуб, підрозділ Альфа-Банку Україна, яке спеціалізується на приватному банківському обслуговуванні, другий рік поспіль посіло перше місце серед українських банків в рейтингу європейського журналу про фінанси Euromoney. А-Клуб відзначений у номінаціях «Private Banking Services Overall» і «Best Bank For Super affluent clients».

Вікторія Михайльо – на 45-му місці в ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку України Вікторія Михайльо знову увійшла в рейтинг «100 найуспішніших жінок України» за версією ділового видання «Новое Время».

Угода між акціонерами Альфа-Банку та Укрсоцбанку про обмін активами визнана «Операцією року» за версією FinСlub в рейтингу «Банки 2017 року»

21 лютого на церемонії нагородження рейтингу «Банки 2017 року» Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали нагороду в номінації «Угода року» від видання FinClub за договір про обмін активами між акціонерами обох банків, міжнародним холдингом ABH Holdings S.A. і італійською фінансовою групою UniCredit.

Альфа-Банку Україна визнаний «Найбільш роздрібним банком»

У рамках рейтингу «Банки 2017 року» за версією «Фінансового клубу» Альфа-Банк Україна отримав нагороду в номінації «Найбільш роздрібний банк». Як відзначили організатори рейтингу, банк удостоївся нагороди за найбільший абсолютний приріст гривневого кредитного портфеля фізичних осіб в 2016 році, який становив 1,38 млрд грн.

2016 рік

Альфа-Банк отримав нагороду за якість переказів в євро від KBC Bank N.V. (Belgium)

За підсумками 2016 Альфа-Банк Україна отримав сертифікат Euro STP Excellence Award від банку-кореспондента KBC Bank N.V. (Belgium). Він свідчить про досконалу механіку проведення міжнародних грошових переказів через систему SWIFT і повну відсутність необхідності ручного регулювання від банку-кореспондента.

Альфа-Банк Україна – п'ятий за обсягом сплати податків серед українських банків за результатом трьох кварталів 2016

Альфа-Банк Україна зайняв 5-е місце за обсягом сплати податків серед 50 українських банків – найбільших платників податків за підсумками 3 кварталів 2016 року, опублікованими Державної фіскальною службою України (ДФСУ).

Команда контакт-центру Альфа-Банку визнана кращою в продажах за версією DzWINNER 2016

26 жовтня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу контакт-центрів DzWINNER 2016, на якому відділ продажів банківських продуктів контакт-центру Альфа-Банку Україна отримав першість у номінації «Краща команда продажів Україна».

Вікторія Михайле зайняла 46 позицію в рейтингу ТОП-100 найвпливовіших жінок України від журналу «Фокус»

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо зайняла 46 місце в традиційному щорічному рейтингу «100 найвпливовіших жінок України» за версією ділового видання «Фокус».

Альфа-Банк Україна піднявся на 6-ту позицію в рейтингу ТОП-50 провідних банків України

Альфа-Банк Україна в щорічному рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, що проводиться компанією «Фінансовий клуб» серед лідерів фінансового ринку країни, піднявся на одну позицію в порівнянні з минулим роком, зайнявши 6-те місце в загальному рейтингу і 4-те в категорії комерційних банків.

Global Finance назвав Альфа-Банк Україна найкращим банком в Україні в 2016

Фінансове видання Global Finance опублікувало 23-й щорічний огляд світових банків – 2016 World's Banks. У рейтинг видання увійшли банки, які надали краще обслуговування клієнтів «на глобальному, регіональному рівні та рівні окремих країн». Кращим банком України видання визнало Альфа-Банк Україна.

А-Клуб Альфа-Банку Україна визнаний кращим серед українських банків в рейтингу Euromoney в 2015

А-Клуб Альфа-Банку Україна посів перше місце серед українських банків в міжнародному рейтингу Private Banking Services Overall за версією журналу Euromoney в 2015 році.

Альфа-Банк Україна в п'ятірці лідерів рейтингу Forbes за депозитами «ТОП-20 банків за вкладами населення»

Альфа-Банк Україна зайняв 4-те місце за обсягами депозитів населення з розміром портфеля 10,4 млрд грн за результатами рейтингу фінансових установ країни, яким українці довірили найбільше заощаджень, складеного аналітиками видання Forbes.

2015 рік

Альфа-Банк Україна – серед кращих на банківському ринку: 2-ге місце в ТОП-5 найбільш інноваційних банків в рейтингу Delo.ua

Ekonomika Communication Hub вчетверте підбив підсумки щорічного рейтингу кращих банківських проектів, продуктів, команд і персон банківського сектора UKRAINIAN BANKER AWARDS. Альфа-Банк Україна відзначений двома спеціальними номінаціями в ТОП-5: 2-ге місце серед найбільш інноваційних банків і 4-те місце серед найбільш відкритих банків.

Альфа-Банк Україна зайняв високі позиції в рейтингу «50 провідних банків України»

25 травня «Фінансовий клуб» підбив підсумки щорічного рейтингового дослідження «50 провідних банків України». За результатами цього рейтингу Альфа-Банку присвоєно 7-му позицію серед усіх рейтингованих українських банків, а Голова Правління Вікторія Михайльо увійшла в ТОП-10 «Кращих топ-менеджерів банку». Крім того, Альфа-Банк Україна зайняв 8-ме місце за активами і 10-те – за величиною власного капіталу.

Альфа-Банк Україна вп'яте отримав «STP AWARD EXCELLENT QUALITY»

За підсумками 2014 року Альфа-Банк Україна отримав нагороду «STP Award 2014 Excellent Quality» від одного з найбільших німецьких банківських концернів COMMERZBANK AG.

Нагорода вручається банкам і фінансовим установам на підставі аналізу якості оформлення платежів в євро, які проводяться в автоматичному режимі.

Вікторія Михайльо стала «Банкіром, якому довіряють» за версією журналу Companion

2 квітня відбулося нагородження найуспішніших бізнес-леді України за версією журналу Companion. У цьому рейтингу Вікторія Михайльо була відзначена як найуспішніша жінка-банкір і отримала диплом номінації «Банкір, якому довіряють».

Альфа-Банк в ТОП-10 найбільш інформаційно прозорих банків України

Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA) підбило підсумки щорічного дослідження «Інформаційної прозорості банків» за 2014 рік, згідно з яким Альфа-Банк Україна увійшов в десятку найбільш інформаційно прозорих фінустанов на ринку.

Альфа-Банк Україна в десятці кращих роздрібних банків країни за версією журналу «Фокус»

Журнал «Фокус» опублікував рейтинг 20 кращих роздрібних банків в Україні, які в нинішніх економічних умовах відрізняються своєю стабільністю і готові запропонувати клієнтам-фізособам найбільш комфортні умови обслуговування. Згідно з цим рейтингом Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-10 кращих роздрібних банків країни, отримавши максимальну оцінку щодо адекватності капіталу і рівня резервування.

Альфа-Банк Україна – кращий банк 2015 року за версією «Мінфін»

Фінансовий портал «Мінфін» підбив підсумки голосування за кращий український банк 2015 року. Згідно з цим рейтингом Альфа-Банк Україна став абсолютним лідером серед ТОП-10 кращих банків країни.

2014 рік

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 компаній рейтингу IT/телеком зрілості

Альфа-Банк Україна зайняв другу позицію рейтингу IT/телеком зрілості компаній за версією українського видання Delo.UA. Журі рейтингу оцінювало учасників за п'ятьма параметрами: інноваційність, гнучкість, адаптивність, масштабування і захищеність.

Альфа-Банк Україна – в трійці лідерів за припливом депозитних коштів від населення

За підсумками червня 2014 року Альфа-Банк Україна вийшов на друге місце за припливом депозитних коштів населення в цілому по банківській системі країни. Так, загальний портфель строкових вкладів за місяць в банку збільшився на 5,1%, або 408 млн грн.

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 найнадійніших українських банків

У I кварталі 2014 року Альфа-Банк продемонстрував найбільш помітне підвищення рівня надійності серед усіх українських банків і піднявся в рейтингу стійкості банків від видання «Мінфін» з 10 на 3 місце. Також Альфа-Банк отримав найвищий рівень стресостійкості серед досліджуваних банків.

Альфа-Банк визнаний кращим у трьох номінаціях рейтингу «50 провідних банків України 2014»

Альфа-Банк очолив перші позиції в трьох напрямках банківського бізнесу за версією рейтингу «50 провідних банків України 2014» від видавничого дому «Комерсант-Україна». У загальному рейтингу банк увійшов в ТОП-15 провідних українських банків, зайнявши 11-у позицію.

Кращим серед українських фінустанов в номінації «Private banking» визнаний А-Клуб. Також кращим на українському ринку стало кредитна пропозиція Альфа-Банку для фізосіб в номінації «Кредит готівкою».

Альфа-Банк Україна – найбільш стресостійкий український банк

Альфа-Банк став лідером зі стресостійкості серед українських банків, отримавши 4,4 бала з 5 можливих, згідно з Рейтингом стійкості банків фінансового порталу «Мінфін». За загальними підсумками рейтингу банк увійшов в ТОП-10 найбільш стійких банків України.

Альфа-Банк увійшов до ТОП-3 українських банків з найкращими депозитними пропозиціями

Фінансовий тижневик «Личный счет» презентував результати рейтингу найбільш вигідних умов розміщення депозитів в українських банках. Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 банків з найкращими депозитними пропозиціями.

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-10 кращих банків з інформаційної прозорості

Альфа-Банк посів шосте місце за якістю розкриття інформації за підсумками дослідження «Інформаційної прозорості банків» за 2013 рік, яке провело Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA).

Альфа-Банк Україна в трійці лідерів банків з найкращим Private Banking в Україні

Альфа-Банк Україна отримав престижну нагороду міжнародного фінансового видання «Euromoney». А-Клуб Альфа-Банку (Україна) посів 2-ге місце серед українських банків в рейтингу Best Private Banking (Private Banking Ukraine Survey 2014 року).

2013 рік

Альфа-Банк – лідер номінації «Кращий роздрібний банк», Ukrainian Banking Awards – 2013 від видання «Інвестгазета»

У грудні Альфа-Банк отримав нагороду «Кращий роздрібний банк» за версією щорічного рейтингу Ukrainian Banking Awards-2013 від видання «Інвестгазета».

Альфа-Банк Україна отримав міжнародну нагороду «STP Award 2012 Excellent Quality»

За підсумками 2012 року Альфа-Банк став кращим банком за якістю послуг, що надаються в галузі міжнародних розрахунків в євро, завоювавши нагороду одного з найбільших німецьких банків COMMERZBANK AG.

Альфа-Банк Україна – в ТОП-5 найбільш електронних банків України

Альфа-Банк Україна в ТОП-5 рейтингу найбільш електронних банків України за версією фінансово-економічного тижневика «ІнвестГазета». П'ятірку кращих видання визначило, проаналізувавши функціонал і зручності інтернет-банкінгів сорока найбільших банків України.

My Alfa-Bank отримав нагороду «Кращий Інтернет-банкінг»

Онлайн-сервіс «My Alfa-Bank» став переможцем в номінації «Кращий Інтернет-банкінг» в рамках міжнародного конкурсу «Професійна премія в сфері банківських технологій, обладнання та послуг-2013», організатором якого виступило видання «Банкиръ».

Рівень обслуговування контакт-центру Альфа-Банку Україна визнаний одним з кращих в Україні

Згідно з результатами дослідження якості телефонного обслуговування клієнтів українських банків, рівень обслуговування контакт-центру Альфа-Банку Україна знаходиться на високому рівні. У порівнянні з результатами аналогічного дослідження 2011 року контакт-центр Альфа-Банку значно поліпшив показники якості телефонного обслуговування, набравши 93% в 2013 році, в порівнянні з 86% в 2011 році.

Альфа-Банк Україна в трійці лідерів рейтингу «50 провідних банків України 2013» видання «Комерсант»

Альфа-Банк посів третє місце серед п'ятдесяти найкращих банків країни за версією провідного ділового видання «Комерсант-Україна». У порівнянні з 2012 роком банк посилив свої позиції і піднявся в рейтингу на 5 ступенів.

Вікторія Михайльо посіла перше місце в рейтингу «ТОП-100 успішних бізнес-леді України»

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо стала лідером голосування за «ТОП-100 успішних бізнес-леді України» на діловому порталі «Delo.ua».

Альфа-Банк Україна отримав нагороду «Гуру банківської системи»

7 лютого відбулися Загальні збори банків-членів Незалежної асоціації банків України (НАБУ). Підводячи підсумки діяльності за минулий рік, НАБУ за результатами конкурсу «Сузір'я НАБУ» визначила кращі банки і урочисто привітала переможців. Альфа-Банк Україна став переможцем номінації «Гуру банківської системи – Кращий сервіс».

Альфа-Банк Україна в рейтингу Euromoney Private Banking and Wealth Management Survey 2013

Альфа-Банк Україна зайняв друге місце в Україні в міжнародному рейтингу «Private Banking and Wealth Management Survey 2013» за версією журналу Euromoney. Банк був визнаний одним з кращих в номінації «Кращі приватні банківські послуги і управління капіталом в 2013 році.

Контактні данні

Контакт центр
3344**
Безкоштовно з мобільного
0 800 50 20 50
Для дзвінків по Україні (безкоштовно)
+380 44 298 80 00
Для дзвінків з-за кордону
Алла Валеріївна Комісаренко
Голова Правління
Олексій Володимирович Савенко
Головний бухгалтер

Для вирішення сервісних питань Банк дзвонить з наступних діапазонів номерів

* для приймання електронних листів, звернень та документів, в тому числі підписаних кваліфікованим електронним підписом, крім:
 - таких що передбачають розкриття банківської таємниці;
 - будь-яких розрахункових документів, в тому числі тих, що передбачають примусове списання коштів;
 - тих, направлення та отримання яких повинно або регламентується положеннями договорів;
 - документів, що передбачають накладення будь-якого обтяження на рахунки клієнтів (постанови про арешт коштів і т.д.);
 - документів, що підтверджують ідентифікацію та/або верифікацію особи;

Документи, наведені у виключеннях, банк отримаує у встановленному законодавством порядку, на його офіційну поштову адресу, наведену на цьому сайті.

** Послуга надається абонентам усіх національних GSM операторів. Тільки для повнолітніх.