Тарифи для малого та середнього бізнесу

Розрахункове обслуговування — це один з ключових чинників сервісу для успішного бізнесу. А оскільки кожен бізнес має свої особливості, ми розробили декілька тарифних пакетів, серед яких ви знайдете той, який принесе успіх саме вам.

Детальніше
Тарифи для малого та середнього бізнесу

Бізнес-картка

Бізнес-картка з технологією чіп та PayPass - це цілодобовий доступ до коштів на Вашому поточному рахунку у гривні. Як тільки кошти з`являються на рахунку, вони одразу ж стають доступними і на любій із Ваших емітованих карток.

Детальніше
Бізнес-картка

Корпоративна картка

Надійний та безпечний інструмент для контролю та оплати відряджень, представницьких і господарських витрат в Україні та за кордоном.

Детальніше
Корпоративна картка

Сервіси віддаленого доступу

Сучасна людина має встигати робити в два рази більше, ніж вона встигала ще вчора. Ми хочемо допомогти вам у цьому. Саме тому ми створили зручні сервіси віддаленого доступу, які дозволять управляти вам коштами свого бізнесу без візитів у банк або прив'язки до конкретного комп'ютера.

Детальніше
Сервіси віддаленого доступу

Інтернет-еквайринг

Зручна послуга прийому оплати за товари і послуги для підприємств за допомогою Інтернету. Ідеально підходить всім видам бізнесу, що використовують інтернет-магазин як канал продажів. Інтернет-еквайрінг від Альфа-Банку — це миттєве зарахування коштів на розрахунковий рахунок підприємства, розширення географії продажів і поліпшення якості обслуговування клієнтів.

Детальніше
Інтернет-еквайринг

Торговий еквайринг

Надійний і безпечний інструмент, що дозволяє приймати до оплати банківські платіжні картки. Ідеально підходить підприємствам сфери торгівлі та сервісу. Торговий еквайрінг забезпечує прийом платежів від покупців безпосередньо в точках продаж за допомогою встановлених POS-терміналів. Кошти зараховуються на розрахунковий рахунок, що дозволяє заощадити час і гроші.

Детальніше
Торговий еквайринг