Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Акціонер Альфа-Банку Україна компанія ABH Ukraine Limited успішно погасила випуск єврооблігацій на суму 50 млн дол. США

Новини 17 квітня 2018 - 14:23

16 квітня 2018 року, компанія ABH Ukraine Limited - мажоритарний акціонер ПАТ «АЛЬФА-БАНК», яка володіє 90,1% акцій банку, в повному обсязі і відповідно до графіку здійснила погашення випуску єврооблігацій на суму 50 млн дол. США (ISIN XS1394911900). Єврооблігації були випущені згідно з правилами, зазначеними в Положенні "S" Комісії з цінних паперів та бірж США з лістингом на Франкфуртській фондовій біржі. 

Повне і своєчасне погашення випуску єврооблігацій стало для інвесторів черговим підтвердженням якості активів і бездоганної ділової репутації компанії ABH Ukraine Limited та міжнародної банківської групи Альфа, представленої холдингом ABH Holdings S.A. 

Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом і перевіреною часом надійністю. Уже 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам і підтримуємо наших клієнтів в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять у групу банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат