Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк — лідер рейтингу «Репутаційні активісти» серед банків за версією журналу «Бізнес»

Новини 14 квітня 2017 - 15:54

Альфа-Банк Україна став лідером рейтингу «Репутаційні активісти» серед банків за версією журналу «Бізнес». Це вже третій Національний рейтинг якості управління корпоративною репутацією, який відзначає компанії з найвищим рівнем організації бізнес-процесів репутаційного менеджменту.

Зокрема, Альфа-Банк отримав найвищу оцінку експертів за низкою критеріїв рейтингу: медіаактивність, інноваційний підхід, іміджевий капітал КСВ. Також банк у трійці лідерів за показником репутаційної стабільності.

Репутацію компаній оцінювало журі, до складу якого увійшли виключно зовнішні по відношенню до компаній-номінантів фахівці: авторитетні українські медіа-експерти, незалежні галузеві експерти та представники консалтингових компаній, інвестиційні аналітики, представники професійних громадських організацій, які об’єднують учасників відповідних ринків.

Віталій Шапран, головний фінансовий аналітик рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг», коментуючи рейтинг, відзначив, що одну з кращих кампаній з підтримки репутації і правильного для банківської галузі іміджу проводив "Альфа-Банк Україна", який успішно впорався із репутаційними ризиками завданнями.

Він також акцентував увагу на ролі персоналій у банківському секторі:

«В банківській сфері я б виділив Романа Шпека, голову ради Незалежної асоціації банків України, який вже кілька років докладає титанічних зусиль для пошуку компромісу між Національним Банком, споживачами банківських послуг і банківським співтовариством. Провівши систему через кризу і взявши участь у реформуванні банківського сектора, він сприяв ряду позитивних змін, пов'язаних з тим, що банківська діяльність набирає все більш ринкового характеру».

Редакція ділового журналу «Бізнес» відзначає, що найбільш успішно репутацію свого бренду в 2016 р підтримували великі банки і представники іноземних фінансових груп, які мають чіткі механізми донесення своїх меседжів до клієнтів.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат