Альфа-Банк Україна і Київстар оголошують про початок стратегічної співпраці

Новини 07 вересня 2021 - 12:00

Альфа-Банк Україна і Київстар успішно завершили пілотний етап співпраці, що тривав з березня цього року, і перейшли до наступного – системної кооперації в наданні конвергентних телеком-банківських послуг, не тільки в діджитал, але й офлайн.

Рафал Ющак, СЕО Альфа-Банку Україна: «Ця колаборація двох сильних брендів стане успішним кейсом і для банку, і для мобільного оператора. Але головними її бенефіціарами будуть клієнти. Саме для них ми впроваджуємо проєкти на стику двох світів – банківського і телекому, і пропонуємо рішення, аналогів яким на ринку немає».

Компанії націлені на надання клієнтам великих можливостей завдяки рішенням, що об'єднують обидві сфери. І вони будуть займатися їхнім взаємним просуванням.

Олександр Комаров, президент Київстар: «Спільно з Альфа-Банком ми запускаємо продукти, які можуть запропонувати нашим абонентам конкурентні й вигідні умови, в першу чергу. Я вважаю, що створення таких конвергентних послуг в партнерстві з інноваційними компаніями – обов'язок лідера ринку стосовно клієнтів». 

У рамках цього етапу стратегічного партнерства компанії готуються до нових проєктів, серед яких:

  • У більш ніж 500 магазинах телеком-оператора абоненти Київстар зможуть отримати інформацію про цифровий банк Sense SuperApp, встановити його на смартфон і оформити банківську картку з вигідними умовами.
  • Альфа-Банк Україна і Київстар будуть спільно пропонувати бонуси новим клієнтам за встановлення Sense SuperApp.
  • Клієнти банку отримають ще більше ексклюзивних пропозицій від оператора в об'єднаному профілі Sense SuperApp.

Нагадаємо також, що за півроку пілотної співпраці Альфа-Банк Україна і Київстар уже реалізували декілька важливих і успішних колаборацій:

  • Об'єднали банківський і мобільний рахунки в цифровому банку Sense SuperApp, що відкриває на робочому столі в Sense повноцінний доступ до управління мобільним номером. З березня свій профіль Київстар в діджитал-банку вже підключило 250 тисяч клієнтів.
  • Запустили ексклюзивно в Sense SuperApp акцію «Щасливий день» до кінця 2021 року. Підключивши її, клієнти отримають безкоштовний і безлімітний доступ до мобільного інтернету і дзвінків у мережі оператора на цілу добу кожні 7 днів.
  • Альфа-Банк запропонував абонентам Київстар підвищений кредитний ліміт у разі відкриття картки Red та індивідуальні кредитні пропозиції під час оформлення картки Caméléon.

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в десятці фінансових установ країни за обсягом активів.

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для власних цифрових продуктів. 

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23 роки працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.