Альфа-Банк Україна нагороджує власників карт Wargaming

Акції 20 грудня 2018 - 09:46

Альфа-Банк Україна, який спільно з компанією Wargaming випускає банківські картки для шанувальників ігор World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships, винагороджує всіх, хто активно користувався ними протягом року.

20 грудня 2018 року власники кобрендових карток від Альфа-Банку Україна та Wargaming, які оплачували покупки за допомогою своєї картки World of Tanks, World of Warships або World of Tanks Blitz протягом 11 місяців 2018 року, отримають у подарунок преміум-тиждень. Тільки-но уявіть! Цілих 7 днів преміум-акаунту.

Щоб отримати подарунок, необхідно скористатися бонус-кодом, який надійде у привітальному повідомлені у особистому кабінеті гравця.

Інструкція з активації бонус-коду знаходиться тут.

Детальніше про умови акції дізнавайся тут.

Нагадаємо, з 1 грудня 2016 року Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming розпочав випуск трьох видів банківських карт для шанувальників танкових і морських боїв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships. Картки випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, а їх річне обслуговування обійдеться у 200 грн.