Альфа-Банк Україна отримав нагороди FinAwards 2020 за найвигідніший кешбек, відгуки клієнтів та кредит готівкою

Новини 02 березня 2020 - 12:00

28 лютого провідні фінансові сайти країни – «Мінфін» і Finance.ua – оголосили переможців премії FinAwards 2020.  Альфа-Банк Україна виборов одразу чотири нагороди у номінаціях «Найкраща рекламна кампанія», «Найкраща програма лояльності», «Народний банк» та «Найкращий кредит готівкою». 

Вибір найкращих здійснювався шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua та відкритого голосування читачів сайту.

Програма лояльності Cash’U CLUB підкорила експертів та користувачів найвигіднішою пропозицією серед аналогічних продуктів на ринку. Учасник клубу отримує кешбек 0,5% на всі  покупки та до 20% кешбеку в окремих категоріях. При цьому має змогу повертати на свою картку рекордну суму – до 5000 грн в місяць. Подібний набір вигод для клієнта доступний лише власникам карток Альфа-Банку.

Високий рівень сервісу та робити з клієнтським запитами підтвердили позицію Альфа-Банку у рейтингу «Народний банк», який формується з урахування кількості позитивних відгуків відвідувачів сайту «Мінфін». Спеціалісти банку 24/7 на онлайн зв’язку з клієнтами та готові оперативно допомогти у вирішенні нагальних питань. Протягом року Альфа-Банк постійно підіймався у рейтингу, і протягом останніх місяців впевнено займає другу позицію.

Першість у номінації «Найкраща рекламна кампанія» демонструє вивірений підхід банку до комунікації з клієнтом, щоб у найкращий спосіб донести йому інформацію про продукт. Для цього до розробки та реалізації залучаються найкращі експерти креативної індустрії України.

Вкотре пересвідчитися у цьому можна й на прикладі поточної рекламної кампанії на підтримку ще одного переможця FinAwards 2020 – кредиту готівкою, яка стартувала на початку березня 2020 року. Цьогоріч Альфа-Банк Україна вдосконалив внутрішні процеси і відтепер пропонує клієнтам так само вигідні кредити готівкою, але ще швидше – оформлення та видача коштів всього за 45 хвилин. Максимальна сума кредиту досягає 500 000 грн. Клієнт отримує кошти безпосередньо у відділенні, або ж з доставкою від мобільного банкіра. Рекламна кампанія проходить з яскравим слоганом «Кеш тобі теж»!

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат