Альфа-Банк Україна підключився до системи BankID від НБУ

Новини 10 березня 2020 - 13:30

10 березня Альфа-Банк Україна підключився до системи BankID Національного банку України, що дозволить клієнтам банку користуватися спрощеною системою ідентифікації на порталах державних послуг і сервісів, серед яких Єдиний портал адміністративних послуг та додаток «Дія».

BankID відкриває доступ до послуг понад 40 державних і громадських установ, серед яких: Єдиний державний портал адміністративних послуг, Міграційна служба, Центри надання адмінпослуг, онлайн-сервіс державних послуг «Дія», Єдина система місцевих петицій і ін.

Аби скористатися BankID, клієнтам Альфа-Банку необхідно:

  • обрати «Увійти через BankID» у поле ідентифікації на сайті організації або сервісу;
  • у наступному вікні обрати Альфа-Банк Україна;
  • увести свій логін і пароль від онлайн-банку (єдині для інтернет-банкінгу My Alfa-Bank та мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine).

Під час авторизації з допомогою  BankID, клієнт дає згоду на передачу персональної інформації, яку раніше надав банку, установі, на порталі якої проходить реєстрацію, а саме: ПІБ, дата народження, серія і номер паспорта, ідентифікаційний номер, адреса за місцем реєстрації, номер телефону, адреса електронної пошти.

BankID – простий і надійний спосіб верифікації для доступу до послуг держустанов, який дозволяє заощадити час, уникнути реєстрації на кожному окремому порталі та необхідності відвідувати держслужби з пакетом документів.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат